2733
2734
عنوان

اسم دختر؟

90 بازدید | 15 پست

کدومش قشنگه؟

ایلکای به معنی اولین زیبا

آیتا بعنی مثل ماه

دلانا ینی قلب مادر

آنالی

مهرا

اسم پیشنهادی خودتون.؟

اسم پسر هم

میکائیل

رادمهر

ماهسون

رهام

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم پسر فقط علی

اسم دختر فقط زهرا

چون این اسامی با سن فرزند باهاش بزرگ میشن.این اسامی کلا واسه تا ۵سالگی هستش.ینی فک کن یکی ۳۵سالش باشه بهش بگن مامان سیلیکا!!!!!!

Martineti
اسم پسر فقط علی اسم دختر فقط زهرا چون این اسامی با سن فرزند باهاش بزرگ میشن.این اسامی کلا واسه تا ...

علی باباشه زهرا مامان بزرگش😂

سلام باشن . همسرم حسین ، خودم فاطمه،پسر ارشدم علی،پسر دومم،محمد حسن.

😐😐😐میگه باشن..وقتی اسم باباش علیه اسم مادربزرگش زهرا چرا باید تکراری بزاریم از اسم امیرحسن و امیرحسین خوشم میا 

😐😐😐میگه باشن..وقتی اسم باباش علیه اسم مادربزرگش زهرا چرا باید تکراری بزاریم از اسم امیرحسن و امیر ...

ببخشید.میخواستم بنویسم.سلامت باشن.سلامتش جا موند.خخخخخخ

Martineti
2706