2737
2739
عنوان

خانومایی که موهاشون رو درست می کنن

166 بازدید | 28 پست

قبل از اینکه موهاتون رو زیر مقنعه یا شال درست کنین چی به موهاتون می زنین ؟ تا موهای کوچیک سر تون که تازه دارن رشد می کنن یا اگه موهاتون وزی دارین عین سیخ نزن بیرون و مدل موی مدنظرتون رو راحت تر بتونید درست کنید

من نه. ولی خواهر شوهرم تافت یا ژل میزنه اون موهای ریز و 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من موهام فره بعد میرم بیرون موهام ب شلخته ترین حدممکنه چیکارکنم مرتب باشه موهام

موس مو بزن

خوب حالت میده به موی فر

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

وز گیر تی جی بزن

تنها راهی که وز مو میخابه همینه من شنیون کارم ازش استفاده میکنم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2740
ژل نزنیا موهات میریزه ریزش مو میگری

واقعا؟؟

تازه میخواستم منم بخرم

مرسی که گفتی

چ برندی؟

نمیدونم. ولی دیدم تو فامیل موهاشون فر هست. میگن با موس مو انقدر فرش خوشگل و خوش حالت شده

2706