2737
2739

رفته بودم تعمیرگاه گوشی موبایل خانمی ۶۵ ساله مشتری اونجا نشسته بود بهش لبخند زدم اونم لبخند تحویلم داد بعد مدتی خانمی ۷۰ ساله انگار اشناش بود خوش و بش کردند 

بعد مدتی دیدم چشم ازم بر نمی‌ذاره خیلی بد نگاه خیلی با اخم و تخم با چشماش منو میخورد خیلی  بهم برخورد آروم و‌مودبانه گفتم چیه خانم کاری داری؟

اونم عین سلیطه های وحشی با تمسخر گفت من چه کاری دارم و به خانم کناریش همینو گفت با هم همش میخندیدند حتی حوصله جواب کودکانه نداشتم رفتم بیرون برگشتم نگاش نکردم ولی متوجه شدم داره نگام می‌کنه انگار دنبال دعوا بود مدارکمو تحویل گرفتم تشکر کردم از فروشنده برگشتم خونه

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️

ویرایش 

جواب مودبانه نه جواب کودکانه!

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نباید می‌پرسیدی خب  مردم اکثرا خود درگیرن

حقم بود می‌پرسیدم چرت بد نگاه می‌کنی 

حالا اگر من جای اون اینطوری نگاه و زل میزدم چه کار که نمی‌کرد 

اون بی ادب و بداخلاق بوده چرا از همه بدت اومد

نمیدونی که بعدش رفتم مغازه پوشاک بعدم رفتم مغازه موادغذایی 

همه ی مردم هر کدوم یه طوری نیاز به بستری دارند 

یکی سوال خصوصی می‌کنه طلبکاره

یکی تند جواب میده 

البته میون ۶ نفر ، یه نفر خوب در اومد اونم منشی دکتر بود 

با مردم غریبه اصلا حرف نزن. نگاه نکن و لبخند هم نزن

درست نمیشم که

دلم میسوزه هی می‌خوام کمک کنم لبخند میزنم 

درست بشو نیستم 

آخه پس آخرت و جمع کردن ثواب چی میشه ؟🥺 

2740
درست نمیشم که دلم میسوزه هی می‌خوام کمک کنم لبخند میزنم  درست بشو نیستم  آخه پ ...

آره درسته. می تونی فقط به شخص ناتوان کمک کنی مثل کسی که داره غش میکنه یا بچه و کهنسال یا گدا/فقیر

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
آره درسته. می تونی فقط به شخص ناتوان کمک کنی مثل کسی که داره غش میکنه یا بچه و کهنسال یا گدا/فقیر

اشتباه نکن عزیزم این حرف تو مناسب سرزنش به ظالم هست نه مظلوم 

نباید ظالم ها رو وقیح کرد 

نباید مظلومان تو سری خور باز بیان و الا جهان وحشتناک تر از این که هست میشه 

بهش فکر نکن..من خیلی ساله از آدمها جدا شدم رفتم توو طبیعت با حیوونا و گیاهان زندگی میکنم .به جز استثناها که البته اونم ندیدم اکثریت مریض روح و روان هستن و آسیب میزنن بهت این بده 

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      

خانم‌ روزانه هزار‌نفر‌با نگاهشون دارن‌ مارو‌میخورن

اگه‌ بخام. به همه‌بگم‌‌چیکار‌داری‌که‌خودم مریض‌میشم

رد شدنو‌یاد‌بگیرید

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2706