2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عمم دخترش رو از دست داد توی ۱۸ سالگی 

خیلی قوی بود ولی بازم با اینحال خونش رو عوض کرد

هنوزم یادشه از سال ۷۸ تا حالا و گاهی موقع ها ديدم که گریه میکنه

ولی حال کلیش خوبه

اخه ادم فراموشی که نداره اونم برا بچش

2740

من پدرم که سه ساله از دست دادمش تا ۶ ماه اول خییییلی خیلی حالم بد بود هر روز گریه انگار دنیا تموم شده بود برام بعد شش ما تا یه سال بازم حالم بد بود ولی ی کوچولو قابل تحمل تر

دیگه بعد سالگرد دیدیم چاره ای جز ادامه زندگی بدون پدر نداریم والان بعد سه سال هر روز بهش فکر میکنم دلتنگم ولی کاری نمیشه کرد ...

من پدرم که سه ساله از دست دادمش تا ۶ ماه اول خییییلی خیلی حالم بد بود هر روز گریه انگار دنیا تموم شد ...

اصلا نمیشه توصیف کرد این دلتنگی و غم رو.یعنی هر جور میخای بگی حرف کم میاری.خدا مادرت رو برات حفظ کنه گلم

اصلا نمیشه توصیف کرد این دلتنگی و غم رو.یعنی هر جور میخای بگی حرف کم میاری.خدا مادرت رو برات حفظ کنه ...

مممون گلم خدا عزیزای شما رو هم براتون حفظ کنه و اگر خدای نکرده از دست رفته دارین فقط از خدا براتون صبر ارزو میکنم .

مممون گلم خدا عزیزای شما رو هم براتون حفظ کنه و اگر خدای نکرده از دست رفته دارین فقط از خدا براتون ص ...

ممنونم.شوهره خاهرم فوت کرده.من دارم دیوانه میشم.دیگه خواهرم چ حالی داره خدا داند😪

2706