2752
2734

بعد از گذشت 20سال هنوز حالم بده

هیچوقت جای زخم از بین نمیره

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عمم دخترش رو از دست داد توی ۱۸ سالگی 

خیلی قوی بود ولی بازم با اینحال خونش رو عوض کرد

هنوزم یادشه از سال ۷۸ تا حالا و گاهی موقع ها ديدم که گریه میکنه

ولی حال کلیش خوبه

اخه ادم فراموشی که نداره اونم برا بچش

نسبتش باهات چی بود؟خدا رحمتش کنه

خدارحمت کنه رفتگانت

برادرم بود

تصادف از ما گرفتش

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..

من پدرم که سه ساله از دست دادمش تا ۶ ماه اول خییییلی خیلی حالم بد بود هر روز گریه انگار دنیا تموم شده بود برام بعد شش ما تا یه سال بازم حالم بد بود ولی ی کوچولو قابل تحمل تر

دیگه بعد سالگرد دیدیم چاره ای جز ادامه زندگی بدون پدر نداریم والان بعد سه سال هر روز بهش فکر میکنم دلتنگم ولی کاری نمیشه کرد ...

من پدرم که سه ساله از دست دادمش تا ۶ ماه اول خییییلی خیلی حالم بد بود هر روز گریه انگار دنیا تموم شد ...

اصلا نمیشه توصیف کرد این دلتنگی و غم رو.یعنی هر جور میخای بگی حرف کم میاری.خدا مادرت رو برات حفظ کنه گلم

اصلا نمیشه توصیف کرد این دلتنگی و غم رو.یعنی هر جور میخای بگی حرف کم میاری.خدا مادرت رو برات حفظ کنه ...

مممون گلم خدا عزیزای شما رو هم براتون حفظ کنه و اگر خدای نکرده از دست رفته دارین فقط از خدا براتون صبر ارزو میکنم .

مممون گلم خدا عزیزای شما رو هم براتون حفظ کنه و اگر خدای نکرده از دست رفته دارین فقط از خدا براتون ص ...

ممنونم.شوهره خاهرم فوت کرده.من دارم دیوانه میشم.دیگه خواهرم چ حالی داره خدا داند😪

2706