2737
2734

من و همسرم روز تاسوعا پارسال نذری دادیم یه نوع نون شیرین

که تو شهر ما رایجه (اهری) پارسال برا خاله های همسرم و مادرشوهرم و جاریمم دادیم تو کیسه واسه هر نفر یدونه

ما سفارشمون هم کم بود قصدمون این بود ببریم مناطق مخروم

دوتا از خاله های همسرم مجردن دیروز برگشتن گفتن دیدیم چطوری نذری میدادین واسه هرکس یدونه این نذری نشد گفت این جور نذری ها باید نفری ۵ تا داد

گفتم ما قصد داشتیم برای مناطق محروم ببریم

برگشته برام خط و نشون کشیده که از این به بعد منم همه چی و میدم به مناطق محروم( برای ما پاگشا نکردن ، مامان بابام چند بار دعوتشون کردن یبارم خانواده منو دعوت نکرد) 

به همسرم گفتم از امسال بهشون چیزی نمیدم تو خیابون پخش میکنم

بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاری ندارما اما نذری میدین حداقل جوری باشع طرف نیم سیر بشه به جا صد نفر ۵۰ نفر اما جون دار بدین این نظر خودمه 

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

هیچی 

ولی دیگه هم بهشون ندین

دیگه دریافت نذری با ارعاب و توهین نشنیده بودم  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

بهش بگو همینم نمیدم بهت 😂😂😂😂

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2706