2733
2734
عنوان

کیاتزریق بلدن بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 29 پست
میترسم اشتباه بزنه  نیم سانت اوکیه؟

اوکی هست ولی سوزن رو تا تح نزنه نیم سانت بیرون باشه بعد بجای تزریق یکم بیرون بکشه خون نیومد داخلش تزریق کنه

سلامتی و خوشبختی دخترم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایعنی نیم سانت انقدرخطرداره؟

خطر خوردن به عصب هست

خطر الرژی ناگهانی هست

خطر غش و کما هست

درمانگاه دکتر داره و ضد حساسیت و کپسول اکسیژن هم داره

فقط شما ها رو نداره که خدا رو شکر میکنم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731

بهتره ریسک نکنید 

این امپول باید بشدت اروم تزریق بشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
  زدم تموم شد آخه سرظهرواقعا حوصله ی درمانگارو نداشتم ولی ازدردش نیم ساعته نمیتونم راه بر ...

وای من درمانگاه میرم اشهد میخونم میخابم میگم الان یه بلایی سرم میاد

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم

یه روش برای اینکه مطمئن بشه که محل درسته اینکه انگشت شست شو بذار رو پلویک (اون استخوان قسمت لگن) و انگشت دومیش هم بذاره رو باسنت (می‌افته رو قسمت بیرونی و بالایی باسن) هر جا که انگشت دومش قرار گرفت اونجا محل دقیق و درستیه 

💔یکم توضیح کار های عملی سخته امیدوارم متوجه شده باشی 

بعدم وقت تزریق یادش باشه حتما زاویه ۹۰ درجه باید تزریق کنه بگو گوشتتو بگیره که که کمتر درد داشته باشی و آمپول و بندازه(نه اینجوری که یواش یواش بندازه تو گوشتت اینجوری خیلی درد داره) 

همین که سوزن دیگه رفت تو ماهیچه ت زود آسپیره کنه که ببینه خون میاد یا نه اگه نیاد یعنی به رگ برخورد نکرده و درسته و اروم آروم مواد و وارد کنه 

بعدشم زود الکل بزاره رو محل که اگه خون ریزی داشت زود قطع بشه

حتما هم قبلش تاریخ انقضا و اینکه IM نوشته باشه رو چک کنید اگه IM نباشه یعنی تزریق به شیوه عضلانی نیست

یه روش برای اینکه مطمئن بشه که محل درسته اینکه انگشت شست شو بذار رو پلویک (اون استخوان قسمت لگن) و ا ...

بعدشم بهش بگو وقتی که دارو رو وارد سرنگ کرد مواظب باشه سوزن به ته آمپول برخورد نکنه 

2706