2733
2734

من از زمان مجردیم این اسمو دوست داشتم

پریشب دیگه فهمیدم نینیم دخترع ولی فکر میکنم بازم اسمای دیگه هست که من ندیدم انقدرم تو سایتا و اینستا رفتم اسم دیدم از هیچ کدوم خوشم نمیومد واقعیتش من دوست دارم معنی اسم تو خود اسم مشخص باشهنه که مثلا همه بپرسن معنی اسم بچه چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پناهم مثل ستایش همه یمدت گذاشتن الان سه تا دوستام بچشون پناهه همشونم زیر ۴ سال هستن

اره این چندسال خیلی زیاد شده

من ولی از دبیرستان میگفتم یا پناه یا گندم😂ذهنیتم فقط دخترونه بود

گندم ، دریا ، برکه...

اینا از نظرم قشنگن

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         

خیلی قشنگه 

من اسم دخترم گذاشتم یسنا سال ۹۴ اصلن یسنا نبود یه هو پر شد همه گذاشتن یسنا😂

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2706