2752
2734
عنوان

مامانم داره آبرو ریزی می‌کنه بخاطر یه تیکه گوشت 😭😭😭😭😭🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 6003 بازدید | 255 پست
نه با دارو کنترل میشه فقط شوهر منم هس

وای عزیزم شوهرتون چکارا می‌کنه چه علائمی داره باز خوبه شوهر شما پذیرفتن که بیماری دارن و دارو میخورن پدرو مادر من که میگن ما عقل کلیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وای مامان منم همینه اما در مورد غذا برعکس دست و دلبازه 

اصلا از مهمونی خوشش نمیاد تو جشنا و مهمونی خونه مامانم عزاست 

اما عاشق عزاس با سر میره ختم و مراسمای عزا داری 

اصلا لباس مناسب برای مهمونی نداره هر چیم براش میگیره نمیپوشه 

به نظرم افسردگی دارن و تعادل روحی ندارن باید درمان بشن اما زیر بار ک نمیرن 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2740
یعنی چی عزیزم بنی چطور میشه ؟؟

دختر عمو مادرم اینجوری بود دقیقا دکتر نرفت ب حرف کسی گوش نکرد الان افسرده شده بعضی وقتا یک هفته شبانه روز تو یک اتاقه ن چیزی میخوره ن با کسی حرف میزنه فقط میخوابه مراسمات ختم و عزا اصلا نمیره وگرنه بستری میشه وزنش الانا ۱۳۰.۴۰ کلیوعه 

وای مامان منم همینه اما در مورد غذا برعکس دست و دلبازه  اصلا از مهمونی خوشش نمیاد تو جشنا و مه ...

عزیزم مامانتون رو بردید درمان کنید یا نمیره عین مامان من؟

بابام بهش زیاد تهمت می‌زده ولی الان کمتر شده البته چندبارم به برادران تهمت زده متاسفانه فک کنم بخاطر ...

همین حرف بابات باعث شده مادرت طفلک یه سد دفاعی دور خودش بکشه،،،نه با کسی ارنباط بگیره نه جایی بره نه کسی بیاد تا بابات بهش تهمت نزنه

الهی بمیرم واسه دل مادرت

الانم شما میگی ابرومون میبره

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
مامانت خسته شده اززندگیش ببینیددلیل ناراحتیش چیه .منم وقتی ازدست شوهرم عصبی بشم دوست ندارم به خاندان ...

من ک کلا میخوام سرب تنشون نباشه  ازشون متنفرم ۴ ساله رفت و امد ندارم باهاشون ...  چون بلاها ب سرم اوردن . ازشون متنفرررررررم متنفر

خب نمیره عزیزم  من چکار کنم قرصی هست من بریزم تو غذاش؟

به نظرم از زعفرون و داروهای گیاهی فرح بخش استفاده کنین یا اگه اهل استخر رفتن هست استخر ببرینش 

متاسفانه مامان منم روانپزشک نمیاد 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
مامانت خسته شده اززندگیش ببینیددلیل ناراحتیش چیه .منم وقتی ازدست شوهرم عصبی بشم دوست ندارم به خاندان ...

حتی فامیلای خودشم دوست نداره میگه اصلا هیچکی نیاد تازه به داداشام می‌گفت شمام اضافه اید باید برید سر زندگیتون