2733
2734
عنوان

مامانم داره آبرو ریزی می‌کنه بخاطر یه تیکه گوشت 😭😭😭😭😭🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 6007 بازدید | 255 پست
آره میگم افسردگی گرفتی میگه نه من از اولم اینجوری بودم از مهمون بدم میاد 

بهش بگو مهمون لازمه زندگی اجتماعیه اگر قرار باشه با کسی تعامل نداشته باشه چرا ازدواج کرده 

نهایت کارتون یه خونه دو طبقه بگیرید مهمون دعوت کردید تو طبقه ای که مامانت حضور نداره ازشون پذیرایی کنید

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشالا بزرگ وخانومی،خودتون بساط پذیرایی آماده کنین،حتمانباید ایشون کارا رو بکنن،لابد همیشه دست تنهابوده

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
عزیزم نمیره قرصی هست بریزم تو غذاش خوب بشه؟

اره ولی خب اول باید ببینه دکتر که قرص درست بده. بهتر خودتون اولش برید با دکتر صحبت کنید شاید از شرح حال شما بتونه تجویز کنه.

پس تقصیر‌ باباته مامانت حتما مشکل روحی داره

بابام بهش زیاد تهمت می‌زده ولی الان کمتر شده البته چندبارم به برادران تهمت زده متاسفانه فک کنم بخاطر همینه 

متاسفانه بابام کوچکترین اتفاقی هم میفته میگه حتما علتی پشتش بوده حتما توطئه ای درکاره

البته تازگیا بهتر شده

2706