2737
2739

سلام خانما راستش مادرم از مهمون و مهمونی و اینا خیلی متنفره البته قبلنا بهتر بود ولی داره هی بدتر و بدتر میشه یعنی هر دفعه مهمون بخواد بیاد خونمون میشه عزا خونه داد و بیداد می‌کنه سر همه داد میشه و فلان 

چند ماه قبل عروسی یکی بود نرفت داشت می‌گفت من حوصله ندارم بابام داشت آب میشد از خجالت امروزم سر ختم نرفت فامیلا همه فکر میکنن بابام نمیزاره بیاد یا مامان و بابام خیلی با هم اختلاف دارن چند روز پیشم مهمون اومده بود غذا اصلا گوشت نداشت هممون داشتیم از خجالت آب میشدیم یا سر یه تیکه گوشت جلو مهمونا داشت داد و بیداد باهام میکرد حتی خواستگاری داداشم بزورررر رفت می‌گفت خودتون برید به داداشم می‌گفت توروخدا سالی یکبار بیاید من حوصله ندارم خانما بگید چکار کنم داره ابرومون بین فامیل میره

افسردگی و مشکل اعصاب گرفته

ببریدش دکتر

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
2706