2733
2739
عنوان

اومده معذرت خواهی

377 بازدید | 21 پست

یه خانمی بهم بدی کرد و رابطه ای داشتم از بین رفت 

بعد از گذشت ۴ ماه اومده معذرت خواهی و میگه پشیمونم 

نمیدونم چی در جوابش باید بگم 

من ببخشمت ، رابطه ای که خراب شد رو برمیگردونی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه نبخشی رابطت بر میگرده

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚
2731
2740
باهاش قطع ارتباط کن جوابش نده اما تو دلت ببخش که اروم بگیری 

درحدی باعث جدایی شد 

که اگر خبر بدن بچه اش سرطان گرفته ، خوشحال میشم 

میدونم ، بچه اش بی گناهه 

اما من خیلی درد کشیدم 

من خیلی شکست خوردم 

غرورم شکست

با نبخشیدن دلم ارومه

به این فکر کن که شاید اگه اون رابطه به هم نمیخورد شما متضرر میشدی گاهی اوقات عدو شود سبب خیر اگه خدا خواهد فکر کن اون به سودتو عمل کرده در ضمن اگه توقع جبران کردن از خدا رو داری پس برای رضایت خدا ببخش تا ببینی خدا هم برات در آینده سنگ تموم میزاره

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚
بخشش از بزرگانه ولی اگه دوس نداری به رابطه برگردی بگو میبخشم وای نمیتونم فراموش کنم و به رابطه ادامه ...

کدوم رابطه دیگه 

زن متاهلی که شد نفر سوم یه رابطه ی دیگه

به این فکر کن که شاید اگه اون رابطه به هم نمیخورد شما متضرر میشدی گاهی اوقات عدو شود سبب خیر اگه خدا ...

میدونم یه حکمتی پشتش بوده 

اما نمیتونم ببخشم ، دست خودم نیست

2706