2733
2739
عنوان

این خواستگارو چیکارش کنم؟😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1629 بازدید | 80 پست

هوافضا تو شرکت سلول های بنیادی کار میکنه ؟!! ما که بیوتکنولوژی خوندیم و رشتمون مرتبطه راه نمیدن با لیسانس این هوافضا خونده چ ربطی داره ؟؟

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت پزشکی میخونی؟  ایرادی نداره شماره خانوادتو بده ردش کنن تموم شه ناراحتی نداره ک

آره پزشکی میخونم

خب مامان بابام نمیگن شماره چرا دادی؟ 

اصلا قبلش با مامانم حرف بزنم خوبه؟ 

🤍🌱️ 
2731
هوافضا تو شرکت سلول های بنیادی کار میکنه ؟!! ما که بیوتکنولوژی خوندیم و رشتمون مرتبطه راه نمیدن با ل ...

چمدونم اصلا هوافضا بود یا نه من گوش نمی‌کردم چون گفتم هنوز زوده و نمی‌خوام اونام هعی شرایطش رو میگفتن ولی مثل اینکه مسئول بخشی از شرکتی چیزی هست

🤍🌱️ 
آره پزشکی میخونم خب مامان بابام نمیگن شماره چرا دادی؟  اصلا قبلش با مامانم حرف بزنم خوبه؟&nbs ...

اره بگو مامان بهم گیر دادن نمیزارن تمرکز کنم رو درسام خودت جوابشونو بده

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2740
2706