2733
2734
عنوان

از دیشب انقدر ناراحتم

259 بازدید | 18 پست

دوست شوهرم و خانمش شنیدن ناخوشم  قرار هم هست عمل کنم ولی هنوز نکردم دیشب با یه جعبه بزرگ شیرینی خامه ای اومدن..... والا بلا راضی نیستم من بیچاره  ها وضع جالبی هم ندارن اونقدر حرف من اینه اخه میدونن ما سه نفریم مثلا چرا بجا دوکیلو یه کیلو نیوردن اخه..... همش اصرافه که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دستشون درد نکنه 

ولی اگر شیرینی تر بوده که ۲ کیلو خیلی زیاد نیست

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
بردم خوردن مهمون دیگه هم بود خورد برا خانوادم و خانواده شوهرم فرستادم هنوز نصفش مونده

بذارفریزربعدازعمل اومدی مردم میان عیادت همون براپذیرایی استفاده میکردی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
بذارفریزربعدازعمل اومدی مردم میان عیادت همون براپذیرایی استفاده میکردی

از شانس بد فریزرم خرابه حالا امروز فردا درست میکنم.... ولی اخه شیرینی تر میشه فریز بشه طعمش خراب نمیشه؟ 

2706