2752
2734

صبحتون بخیر

مشکلم درسیه

من دوازدهم انسانیم و یه کنکوری

از تیر پارسال دارم بکوب میخونم حدودا تا اواخر اسفند که توی جو مدرسه بودم خوندم و جر استعداد برترهای مدرسم

یهو جا زدم و دبگه یروز خوندم یروز نخوندم

از فشازی که یکسال به خودم وارد کردم

من از امروز به خودم اومدم و باید تمومش کنم این جریانو با بالاترین رتبه

حدود ۵۰ روز وقته

اگه شب و روز بخونم میشه دوباره؟ استارت بزنم

من خیلی اعتماد به نفس پایینی دارم مامان بابام هعی میگن نمیتونی

حتی شده استرسمم خوابیده چون یمدت ول کردم

میشه یچیز بگین من چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا نتونی ؟ بزرگترین ضربه به خودت اینه که فکر کنی دیگه وقت نیست و نمیتونم 

منی که این درون رو گذروندم میدونم همیشه وقت هست این ناامیدی که باعث افت میشه ولی هیچ وقت نزار به پشت کنکوری برسی که خیلی افتضاح و بده

چرا نتونی ؟ بزرگترین ضربه به خودت اینه که فکر کنی دیگه وقت نیست و نمیتونم  منی که این درون رو ...

نمیتونم پشت بمونم چون روحم دیگه نمیکشه و میفرستنم ازاد که نمیخوام به ازاد ختم بشه این همه زحمت کشیدم

واقعا میشه؟😭

نمیتونم پشت بمونم چون روحم دیگه نمیکشه و میفرستنم ازاد که نمیخوام به ازاد ختم بشه این همه زحمت کشیدم ...

مطمئنم میتونی بیشترین تلاشت رو بکن و به اخرش فکر نکن اینقدر ادمایی هستن که کلا نخوندن