2737
2734
عنوان

خداییش ینی خونه مادر شوهر کار نکردن احترام میاره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 60 پست

قانون گذاشتن  احترام میاره . مثلا قانون من کسی خونه من بیاد هیچ کاری نمیکنه .چون دوس ندارم تو کار و پذیراییم دخالت کنن . اونجا هم همینطور . ( زیاد هم نمیرم . سالی دو بار ) که زحمتمو نکشن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

باید تعادل و رعایت کرد اگرم مث مامان من بشی که مثل دخترشون براشون همممههه کار کنی ،ازت سو استفاده میکنن و آدم حسابت نمیکنن هرچند که مامان من در واقعیت به لحاظ خانوادگی از خانواده پدرم خییلی سر تره 

🥀🥀🥀🥀
2731

ببین نه 

اینجوری نیستش ولی خب ببین باید نگاه بکنی ببینی اونجایی که داری کار می‌کنی ازت سو استفاده می‌کنن یا نه از من واقعاً سوء استفاده می‌کردن حالا مفصله نمی‌دونم واقعاً اصلاً حوصلشو داری بخونی که برات تایپ بکنم یا نه که بگم اگه شرایطت مثل من هستش کار نکن واقعاً چون اشتباهه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

اخترام‌نمیاره.دلخوری میاره. کمکبه میزبان نشانه ۴فرهنگ وشخصیت مهمانه..اتفاقاچندروز پیش یه جا مهمونی بودیم واسه شام... خانواده شوهر سرجاشون تکون نخوردن یه بشقاب ببرن. احساس کردم درظاهر مغرور ولی باطنا بی شعور بودن

پارسا پسرمامان😍
2740

اکه به مادر شوهرابه چشم مادر خودمون نگاه کنیم کمک که میکنیم هیچ تازه از کنایه هاشون هم ناراحت نمیشیم چون توی هر دور همی تو خانواده خودمونم که باشیم مدام واسه هم قربون صدقه نمیریم بالاخره انتقاد هم میکنیم 

ببین من قبلا میرفتم از غذا درست کردن کمک میکردم تا اخر شب هر دفعه که جمع میشدیم ۳۰ نفر بودیم   خدا شاهده  وقتی که میوه میزاشتن تازه میشد بشینیم ساعت ۱۱ شب دیگه همه میرفتن . تازه تو شستن و جنعه کردن لشقاب میوه و جمع کردن خونه همه کمک میکردم ۵ تا دخترن و سه تا عروس .. بعد هی بدمو میگن و انگاز انتظار کلفتارو دارن ازم. دیگه رویه عوض کردم الان میرم در حد ابکشی که کف زدن و یا دستمال کشی ظرفا ی شام کمک میکنم و میشینم دست به هیچی نمیزنم... دارن سکته میکنن خرشونو از دست دادن. حمالی بودم برای خودما... خاک تو سرم

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

الان بخدا جاریه منم خیلیارتباط نداریم دو بار اومد گرفت ظرفارو شست یا تو چیدن سفره کمک کرد من خودمم میرم خونه نادر شوهرم اون دستاش به خاطر مریضی باد کرده خودم ظرف میشورم یا وو سفر چیدن یه کمک کوچولو میکنم 

ببین من قبلا میرفتم از غذا درست کردن کمک میکردم تا اخر شب هر دفعه که جمع میشدیم ۳۰ نفر بودیم   ...

باور کن اون همه کار میکردیم تو مهمونیا تو خونه تکونی تو همه چی حتی ترشی انداختن اینا .. مراسم بله برون دخترشون مارو جواب کردن عروس نیاد غریبه س.. نمیخواد بیاد...

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
من خونه کسی کار نمیکنم  کسی هم بیاد خونم اجازه نمیدم کار کنه  مهمان اسمش روشه

رابطه های عروس ومادر شوهر درخانواده های مختلف فرق میکنه. بعضیا واقعا مثل مهمون میرن ومیان ورسمی برخورد میکنن. بعضی هم نه. مثل خانواده خودشون میدونن. همونطور که خونه مامانشون میرن کمک میکنن اونجا هم همینطورن.البته به شرطی،که سوءاستفاده نشه

پارسا پسرمامان😍
2706