2733
2734

سلام یک ساله که ازدواج کردم و خونمون یه ساعت فاصله داشت تا خونه مادرشوهرم ولی الان میخوایم جابه جا شیم وخونمونو ببریم نزدیک محل کار همسرم از قضا محل کار همسرم هم نزدیک مامانشه که کلا پنج دقیقه فاصلس از دخالت ها و رفت و امد های مکرر و زیرنظر داشتن زندگیم میترسم که نزدیکشون باشم چون خیلی خونواده ی بدی هستن و با اینکه توی این یک سال ازشون دور بودم بازم اذییتم کردن میترسم نزدیکشون که باشم هر کار دلشون بخواد سر من دربیارن و زندگیمو تلخ کنن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میترسم دم به دقیقه بیان خونم یا برادرشوهر کوچیکیمو بفرسته همش خونه من باشه

زیاد خونه نمون دیگ،باشگاه برو برنامه بچین واسه خودت که بدونن همش بیکارنیستی

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740
با یه بچه یه ساله چجوری همش بیرون باشم؟ 

اهان فک کردم بچه نداری،همون ازاول که میری رو ندی زیاد،اوناهم حدشونومیدونن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..