2733
2734

سلام یک ساله که ازدواج کردم و خونمون یه ساعت فاصله داشت تا خونه مادرشوهرم ولی الان میخوایم جابه جا شیم وخونمونو ببریم نزدیک محل کار همسرم از قضا محل کار همسرم هم نزدیک مامانشه که کلا پنج دقیقه فاصلس از دخالت ها و رفت و امد های مکرر و زیرنظر داشتن زندگیم میترسم که نزدیکشون باشم چون خیلی خونواده ی بدی هستن و با اینکه توی این یک سال ازشون دور بودم بازم اذییتم کردن میترسم نزدیکشون که باشم هر کار دلشون بخواد سر من دربیارن و زندگیمو تلخ کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میترسم دم به دقیقه بیان خونم یا برادرشوهر کوچیکیمو بفرسته همش خونه من باشه

زیاد خونه نمون دیگ،باشگاه برو برنامه بچین واسه خودت که بدونن همش بیکارنیستی

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
با یه بچه یه ساله چجوری همش بیرون باشم؟ 

اهان فک کردم بچه نداری،همون ازاول که میری رو ندی زیاد،اوناهم حدشونومیدونن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..