2733
2739
عنوان

چرا دیگه کسی تاپیک جهیزیه نمیذاره

100 بازدید | 14 پست

من کلی دلم شاد میشه تاپیک جهیزیه میبینم با وجودی خونه خودم ساده اس (میخوام بگم که هستن کسایی که با وجودی خودشون خونشون ساده اس ولی حسرت نمیخورن بلکه انرژی هم میگیرن) کاش عروس خانومای سایت هی عکس جهیزیه بذارن دلمون وا شه.. عکس طلا هم خوبه.. طلا هم انرژی بهم میده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بس نظرات منفیه ، همه می‌خوان یا پز جهاز نداشته ی خودشونو بدن یا ایراد بگیرن و خودشونو تخلیه کنن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

دقیقاا

من عاشق تاپیکایی هستم که عکس اتاقا و وسیله هاشون و لباس میزارن اینقدر خس خوبی بهم میده که نگو😃

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

چون میان ناله نفرین میکنن ما نون نداریم بخوریم تو عکس میذاری فلان فلان شده بعد یکی میگه بابای من ۷۰ سالشه تو خونه ۷۰ متری اخ قلبم وای خوشبحالت وای مردم پدر دارن ما نداشتیم 

البته یه جورایی حقم دارن این سایت فقط برای ناله و گریه ست من ندیدم کسی از خوشیش بگه و بقیه انرژی منفی ندن

از بس نظرات منفیه ، همه می‌خوان یا پز جهاز نداشته ی خودشونو بدن یا ایراد بگیرن و خودشونو تخلیه کنن&n ...

دیگه بلاخره افراد سمی همه جا پیدا میشن و تو ذوق میزنن.. اینارو باید به حال خودشون رها کرد

2740
چون میان ناله نفرین میکنن ما نون نداریم بخوریم تو عکس میذاری فلان فلان شده بعد یکی میگه بابای من ۷۰ ...

همون ندارا تو بگو عکس النگوهاتونو بذارید تا ارنج میان بالا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
دقیقاا من عاشق تاپیکایی هستم که عکس اتاقا و وسیله هاشون و لباس میزارن اینقدر خس خوبی بهم میده که نگ ...

من تا از طلافروشی رد میشم کلی امرژی میگیرم انگار همشو خریدم...دیدن زیبایی ها انرژی میده به آدم.. اون بستگی به شخص داره که دلش بخواد این انرژی رو بگیره یا هی بشینه حسرتشو بکشه

چون میان ناله نفرین میکنن ما نون نداریم بخوریم تو عکس میذاری فلان فلان شده بعد یکی میگه بابای من ۷۰ ...

ما هم نداریم.. من مستاجرم، طلا هم ندارم.. ولی کلی انرژی میگیرم جهیزیه د طلا ببینم.. بالاخره هیچ کسی بی مشکل نیست.. ولی متاسفانه برای بعضی ها مرغ همسایه غازه

عزیزم شما اگر وقتت اجازه میده برو بازار طلافروش ها یا جاهایی که وسایل دکوری و... میفروشن و شاد شو، اون بنده خدا ها عکس بذارن و یکی یدونه آه بکشه و خوشی اون طرف کوفتش بشه در آینده، چه سودی داره واسش؟

من که خودم اینجا نه تعریف میکنم از زندگیم نه غر میزنم و بدی های زندگیمو میگم... اگرم بخوام کسی رو راهنمایی کنم از زندگی بقیه یا مطالب تو کتابا و تجربه های بقیه میگم نه از خودم و زندگیم.

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
2706