2733
2734
عنوان

پریود شدن با وجود بارداری

173 بازدید | 20 پست

سلام ممکنه کسی با وجود پریودی باردار هم بشه

من 4 روز قبل موعدم پریود شدم

روز اول کمتر تز همیشه بود اما بازم خونریزی بود لکه نبود

روز دوم لخته دیدم همراه خونریزی

روز سوم قطع شد و چهار باز لکه بینی 

قبل پریودی  سرگیجه و تهوع داشتم بعد پری هم هنوز تموم نشده

اکثرا بی حال و سرگیجه و حالت تهوع دارم

فشارم پایین هست ۹ رو ۷

ایاامکان بارداری هست؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین اگه خونریزی بوده تا سه روز پریود هست و امکان بارداری صفره. اگه کمتر اژ سه روز خونریزی بوده و یا ...

لک ک نبود .روز دوم لخته زیاد بود 

اولین بار بود ک پریودم اینجوری میشد

اما قبل پریودم شوک خیلی بدی بهم وارد شد

مرسی خودمم میدونم امکان نداره اما همش حالت تهوع و سرگیجه دارن ده روزی از پری قبلیم گذشته بازم همون ...

نه

حالت تهوع و سرگیجه مال فشار پایین‌ته یه چیز شیرین بخور

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
لک ک نبود .روز دوم لخته زیاد بود  اولین بار بود ک پریودم اینجوری میشد اما قبل پریودم شوک خیلی ...

اگه خونریزی و لخته بوده چجوری باردار باشی عزیزم؟ امکانش نیست. اونا که میگن با وجود پریودی باردار شدم پریود رو با لک بینی اشتباه میگیرن هرچی خون میبینن میگن پریوده 

چقدر جالب انگار این تاپیک رو من نوشتم 

منم چهار روز زودتر. شدم  شوک هم بهم وارد شد ماشین شوهرمو مالوندم ب در 

خونریزیامم همینجوری 

ولی خب یه جایی خوندم لکه بینی یا خونریزی ک مربوط به لانه گزینی هس باید شش روز بعد ازاقدام ب بارداری باشه 

ولی اگه ۱۴روز ازش گذشت دیگه اینا نشانه پریودی هس نه بارداری 

اگه خونریزی و لخته بوده چجوری باردار باشی عزیزم؟ امکانش نیست. اونا که میگن با وجود پریودی باردار شدم ...

اره

عزیزم ببخشید من یک هفته مونده به موعدم ترشح آبکی روون و لکه بینی قهوه ای با رگه های کوچیک خونی داشتم که یه روز طول کشید و بعد قطع شد

احتمال بارداری هست یعنی لک لانه گزینی بود؟؟

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
اخه چند روزه حالم همینه البته میدونم فقط بارداری نیس اما خب ادم شک میکنه 

شاید مشکل دیگه ای داشته باشین یه سر برین دکتر

2706