2733
2734
عنوان

عصب کشی بدون بی حسی توروخدا بیاین تابگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 37 پست

برای من دوتا امپول زد و سر نیم ساعت تمام شد.

درد اونچنانی نداشت فقط مور مورم میشد وقتی داشت عصب رو میسوزوند

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.
هر جلسه میرم ی سوزن میزنه تو دندونم بدون بیحسی میمیرمو زنده میشم میگه برو تا چند روز دیگه

خب عزیزم همون سوزن بیحسی هست دیگه 

با همون دندونت بی حس میشه تا دکتر کارشو انجام بده ولی هر دندون یه جلسه تمومه ! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من یکی از دندونام که چند سال پیش عصب کشی کردم..دکتر آمپول بی حسی زد ولی بی حس نشد و نیمه بی حس بود و من کلی درد داشتم...و خیلی اذیت شدم تو خونه هم خیلی دندون درد داشتم.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
من گفتم شاید لازمه که بتونه پیدا کنه کانالشو

ن بابا ربطی نداره کلا ی جلسه هس و با بی حسی 

حتما ازش بپرس و اگ دیدی سربالا جواب میده پولتوبگیر برو جای دیگ 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
هر جلسه میرم ی سوزن میزنه تو دندونم بدون بیحسی میمیرمو زنده میشم میگه برو تا چند روز دیگه

من متوجه شِدم چبو میگی. دکتر بیشعور منم اینجوری یکببار مرحله دوم عصبکشیم رو اینجوری کرد. اشکم درومد...فرداش زنگ زدم کلی اعتراص کردم...

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
خب عزیزم همون سوزن بیحسی هست دیگه  با همون دندونت بی حس میشه تا دکتر کارشو انجام بده ولی هر دن ...

اینی که اسی میگه  یکی از روشهای بیحسی که دندون ضرب العجلی بیحس بشه و نخوان مواد بیحسی مصرف کنن. اینجوریه که یه سوزن پایه بلند رو یک مرتبه بطور بسیار عمیق تو عمق دردون فرو میکنه و اینجوری بی حس میشه...

اونی که هممون تجربه کردیم فرق میکنه لیدوکایین میزنن گوشه دندون با سرنگ که بعدشم لپ باد مبکنه و بیحسه..

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
دردش کشنده است الان گیر کردم نه راه پس دارم نه راه پیش

وا خب بگو برام لیدوکایین تزریق کن مثل همه دکترا ...کلی پول میگیرن دلشون نمیاد یه بیحسی بزنن

دیگه اگر زبون داری اعتراض کن سفت و محکم اگرم روت نمیشه تحمل کن

یعنی باید بدون بی حسی انجام بشه؟

بی حسی میزنه ولی چون عفونت زیاده این مدلی میشه ولش نکن تا تموم بشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706