2733
2734

بچه ها من یک آقایی رو میشناسم که قبلا همکار بودیم و بعدا یکمی بیشتر آشنا شدیم و منم از خوشم اومده بود و اونم این موضوع رو فهمیده 

حالا دو هفته پیش بهم گفت که قول داده بود شیرینی ارتقا شغلیش رو بده و نداده ؛ ازم خواست روز و زمان اینا مشخص کنم 

منم گفتم که نه ، و قبول نکردم 

دوباره پیام داد و گفت که اصلا دوست دارم که خودت رو ببینم و این بهونه ای باشه براش ..

از اون موقع چندتا روز رو مشخص کرد و هی تا نزدیکش میشه کنسلش میکنه ….

😭😭😭😭اینم بگم که با خودم گفتم امکان نداره برم ولی چیکار کنم خیلی خیلی ناراحتم

بزار قرار بزاره خودت کنسل کن 🙂 چندبار اینکارو کن که کیف کنه

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

طاقچه بالا بذار

البته من جای شما بودم، به صراحت میگفتم اگر قرار به دیدار بود همون دفعات قبلی که کنسل کردید میدیدیم همو. از این به بعد هممثل دفعات پیش کنسل میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

حالا من یه چیز جالب بگم بخندید 

اگه با یکی هر وقت بیرون میرید طرف انگار باد معده خالی می‌کنه 

بنظرتون ممکنه دست خودش نیست ؟ مشکلش چیه آخه؟

مثلا ماهی یکبار باهاش میری بیرون و هر بار حس می‌کنی باد معده خالی می‌کنه 

بنظرم داره بی احترامی می‌کنه 

یعنی نمیتونه جلو خودش را بگیره ؟؟؟.

2706