2733
2734
عنوان

بهم تهمت زدن

495 بازدید | 19 پست

با خانواده همسرم به مشکل خوردم حالا بهم تهمت اختلال جنسی زدن اونم به دروغ بدون مدرکی حالا من می خوام شکایت کنم و ادعای حیثیت کنم چون تو فامیل آبروی منو بردن شکایت کنم حرفم به نظرتون دادگاه چه حکمی می ده 

تعداد رای : 17
نظرسنجی
1
12
70%
2
5
29%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا چیزی نباشه که حرف در نمیارن 

شما حرفی زدی کاری کردی خواسته ای به همسرت داشتی که اینجور بره بگه پیامی تماسی ازت دارن 

آخه بهونه وتهمت زیاده این یکی دیگه به عقل جن میرسه 

اگر تهمت زدن که همه شنیدن میگی آبروم رفته همون چند تا از فامیل ببر شاهد شن که گفتن تا ثابت کنن

شاهد هم نباشه تو پزشکی قانونی پزشک و روانشناس و. .. هست

مشخص میشه

اما اینطوری زندگی تون دیگه زندگ بشو نیست

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...
2706