2752
2734

اگه زیر ۷ بشی تجدید شی دیگ نمیتونی ترمیم معدل کنی بالای ۷ یا ۱۰( دقیق نمیدم) می‌تونه ترمیم معدل کنه 

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z

و حتی اگه واسه مهر مدرسه بری آزمون بدی شاید تو کارنامه ۲۰ هم بشی اما کنکور همون نمره ثبت میشه 

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یادم باشه در حد ۱۰ نمره بنویسم فقط نیفتم

*یا الله * یا صاحب الزمان اغثنی،یا صاحب الزمان ادرکنی،      ای امام غریبان  ای منجی گر عالم دستم را بگیر 🌱               ۳۱۳🌱💚اگر دل کسی رو شکستم از همینجا عذر میخوام حلالم کنید اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا گناهام رو ببخشه💚خدا انشاالله همه مادران منتظر رو فرزند سالم و صالح ببخشه و همه ی کودکانی که دچار بیماری هستند رو شفا بده💚🌱*یا الله*               انشاالله منم به زودی پسرمو درآغوش میگیرم💚🌱 قول دادم بزرگتر از مشکلاتم باشم❤️     اگر دوست داشتید بگید براتون حمد بخونم به نیت حاجتتون
8 تجدید نیس؟

عزیزم والا زیر ۱۰ تجدیده

این خانوم تو عنوانش نوشته زیر ۷ 

نمی‌دونم چه خبره 😂

واقعا ؟

نه عزیزمترمیم معدل در صورتیکه نمره قبولی بگیری مجازه

تک بشی همون نمره واسه کنکور ثبت میشه 

حتی شهریور واسه ورودی مدرسه هم آزمون بدی تو کارنامه شاید نمره تغییر کنه اما کنکور همون نمره آزمون نهایی ثبت میشه