2737
2739
عنوان

روانشناسی معنویت!!! 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 61 پست
مثل طب سنتیه دیگه. هر چیزی که داره جواب میده رو سریع مصادره میکنن بگن ما هم بلدیم 😄 اگه معنویت کمک ...

و برای طب سنتی هم تو این دوره دیگه هرکسی نمی تونه وارد حوزه طب سنتی بشه، باید حتما پزشکی بخونه بعد تخصصش طب سنتی باشه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
عزیز دلم دین با معنویت فرق داره 🌹

اگه منظور از معنویت مباحث مربوط به تعالی روح هست که همونه و فرقی نداره. تو علم نوروساینس و روانشناسی روح وجود نداره. اگه شما بخوای چیزی غیر این رو بگی از علم خارج شدی و به شاخه شبه علم یا سودوساینس وارد شدی که سندیت نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شخص اکتفا نکنین برا من مهم نیست کی گفته  مهم اینه که در دین تفکر نقاد وجود نداره و به جای ...

توی گوگل جستجو کنید اسم دانشمندان زیادی میاد 🌹

اگه منظور از معنویت مباحث مربوط به تعالی روح هست که همونه و فرقی نداره. تو علم نوروساینس و روانشناسی ...

نظریه های مازلو یا همون هرم مازلو رو خوندید که راس هرم نوشته معنویت؟ 

منظور بنده همون هست 

2731
خود یونگ تحقیقات گسترده‌ای در زمینه روانشناسی دین انجام داده و اکثرنظریه پردازان معتقد هستن دین دیده ...

اتفاوت افراد با بار مذهبی سنگین تا قبل ۴۵ سالگی درگیر افسردگی شدید میشن

بعدهم علم یه چیزه عالِم یه چیز دیگه

یونگ یا هر کسی که گفته 

مهم اینه که علم بر اساس مشاهده و اندازه گیری و آزمایش هاییه که هرگز نتایج متفاوتی ندارن

در حالی که دین ایدئولوژیه و پر از نقاط متناقض 

در روانشناسی افراد مورد قضاوت قرار ندارن و با هر خط فکری مورد قبول 

ولی در دین شما با کوتاه ترین اشتباه و کوچک ترین مخالفتی جاتون توس جهنمه و خاطی و گناه کارین

انگ انگاری نیاز و سرکوب نقد و نگاه منتقد هم فت و فراوونه

نظریه های مازلو یا همون هرم مازلو رو خوندید که راس هرم نوشته معنویت؟  منظور بنده همون هست  ...

خیر شکوفایی و خودانگیزشی هست که مطلقا هیچ ربطی به معنویت نداره ولی بازهم میشه با سودوساینس مربوطش کرد. به هر حال تو هیچ دانشگاه معتبری این چیزا تدریس نمیشه 

اتفاوت افراد با بار مذهبی سنگین تا قبل ۴۵ سالگی درگیر افسردگی شدید میشن بعدهم علم یه چیزه عالِم یه ...

اما بزرگوار بنده حرفی از دین زدم؟! 

فقط عرض کردم معنویت 

معنویت فراتر از دین، روح و این حرف هاست 

خیر شکوفایی و خودانگیزشی هست که مطلقا هیچ ربطی به معنویت نداره ولی بازهم میشه با سودوساینس مربوطش کر ...

لطفا مجددا و عمیق تر این نظریه رو مطالعه کنید 🌹 

2740
خیر شکوفایی و خودانگیزشی هست که مطلقا هیچ ربطی به معنویت نداره ولی بازهم میشه با سودوساینس مربوطش کر ...

لطفا مجددا و عمیق تر این نظریه رو مطالعه کنید 🌹 

عزیزم من و شما دانشگاه رفتیم تحصیلاتمون در همین زمینه هست دیگه این حرفا چیه. تو اینترنت هزاران مقاله هست در مورد زمین تخت و مزاج شناسی و اثبات همزاد و جن. واقعا باید مطالعه کنیم؟

عزیزم من و شما دانشگاه رفتیم تحصیلاتمون در همین زمینه هست دیگه این حرفا چیه. تو اینترنت هزاران مقاله ...

منظور بنده این بود که نظریه های انسان گرایانه و معنا درمانی عمیقا باید مطالعه بشه 

2706