2737
2739

من و این اقا سه سال دوستیم من متاسفانه رابطمون به مشکل خورد و اون مشکل مقصرش من بودم چون دوستش داشتم التماسش کردم و زجه زدم که نره و بمونه درستش کنیم یک ماه تمام منو زجر داد و عذاب بعد یکهفته که من حالم خوب میشد میومد سمتم حالمو بد میکرد

دیشب دعوا کردیم و بازم من اسرار و گریه کردم حالم خیلیییی بد بود اخرشب بهش گفتم حالم خوب نیس بیا باهام حرف بزن گفت گوشیم شارژ نداره گفتم بزن شارژ گفت نمیشه بهونه اورد ولی میتونست بمونع پیشم گوشیشو خاموش کرد رفت خوابید..

همیشه قبل اینک بخوام برم پیشش دو روز قبلش باهام خیلی خوبه و روز بعد انگار غریبم ازم استفاده میکنه انگار😔

منم دیشب خطمو دراوردم و اکانتامو از همه جا پاک کردم بنظرتون کارم درسته؟میخوام دیگه هیچ دسترسی بهم نداشته باشه ولی دوست دارم اینبار اون بیاد التماس و زجه و من بهش اهمیتی ندم و عذاب وجدان بگیره

اینطوری که از جلو چشمش محو بشم کلا برمیگرده؟دوست دارم پشیمونیشو ببینم راهنمایی کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اگر قلبا ولش کنی  به آرامش میرسی 

اومدنی میاد و موندنی میمونه. به التماس نیست 

اینطور که گفتی اگر رو خودت کار نکنی دو روز دیگه پیام ندی و نری سراغش صلوات

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
اگر قلبا ولش کنی  به آرامش میرسی  اومدنی میاد و موندنی میمونه. به التماس نیست  اینط ...

نه دیگع اینبار فرق از همه جا اکانتمو پاک کردم خطامو خاموش کردم

دوست دارم فکر کنه از دستم داده

نه دیگع اینبار فرق از همه جا اکانتمو پاک کردم خطامو خاموش کردم دوست دارم فکر کنه از دستم داده

به همین کار ، ادامه بدی 

خودت رو سرگرم کن تا بهش فکر نکنی

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

کتاب زنان زیرک بود

شرایط خوندش اگر نداری 

برو تو یه برنامه به اسم کست باکس دانلود 

کتاب زنان زیرک به صورت صوتی اونجا هست 

و رایگانه

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم____ناشناسم هست https://abzarek.ir/service-p/msg/1844780
2706