2733
2739
عنوان

دردودل

159 بازدید | 24 پست

دوستان من نامزدم دکترا میخونه یه هم دانشگاهی دختر داره که خیلی اویزونه هی بهش زنگ میزنه پیام میده سوال درسی و فلان هی با نامزدم دعوا میوفتم کات میکنم نامزدم قسم میخوره میگه بهش رو نمیدم باز دفعه بعدی میپرسم فلانی زنگ زد میگه آره نمیدونم شاید واقعا نامزدم بهش رو میده من باید چیکار کنم ارتباطشونو قطع کنم ؟دختره قبلا اینستا هم پست میفرستاد با اینکه نامزدم بیوش قلب داره تو دانشگاه از نامزدم میخواد براش خوراکی بخره نامزدم همه رو خودش تعریف میکنه ،من چیکار کنم دختره به بهونه درس هی زنگ نزنه؟؟؟قهر کردم ،کات کردم، باز اومد دنبالم گریه کردم گفت دیگ جوابشو نمیدم بازم داد من چیکار کنم شما نظری دارید؟؟؟؟ 

آخ آخ این تجربه بد رو ی جور دیگشو دارم 

هرکاری میکردم‌دختره بیشعورو ول نمیکرد اخر سر سگ شدم پاچشو گرفتم نصف شبی‌خواستم جمع کنم برم واقعا هم میخواستم‌برم دگ ظاهرا ک خودشونو جمع کردن

من‌بچه‌کوچیکم دارم خیلی تحربه بدی بود

تا سگ‌نشی‌ول‌نمیکنن شوهرت باید ولش‌کنه دختره تا رو‌نبینه سوار نمیشه

نظرمه ک شما رو برا یک عمر زندگی میخواد و دوستون داره ک مهم اینه بعدشم دختر اویزوووون زیاد  دوما مردا دخترای آویزون و هرگز ب زنی ک دوسش دارن ترجیح نمیدن برا ازدواج شاید برا تفریح و سرگرمی ی مدتم باهاش باشن اما زود زده میشن و ولشون میکنن و ب زندگیه عادیشون با نامزدی ک دوسش دارن ادامه میدن خیالت راحت دیدم ک میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ آخ این تجربه بد رو ی جور دیگشو دارم  هرکاری میکردم‌دختره بیشعورو ول نمیکرد اخر سر سگ شدم پا ...

چه جوری من ترکش کردم امد دنبالم به غلط کردن افتاد گفت دیگ جوابشو نمیدمو فلان ولی دوباره....

2731
نظرمه ک شما رو برا یک عمر زندگی میخواد و دوستون داره ک مهم اینه بعدشم دختر اویزوووون زیاد  دوما ...

ببین تموم پیاماشون درسی و شاید فان یبارش باشه اصلا غیر این مکالمه ندارن ولی همین دوست معمولی بودنو تلفن و حرف زدنو دوست ندارم تازه همیدیگرو هفته ۲ بار میبنن

چه جوری من ترکش کردم امد دنبالم به غلط کردن افتاد گفت دیگ جوابشو نمیدمو فلان ولی دوباره....

خب من‌وضع فرق‌میکنه دارم‌زندگی میکنم شما تازه نامزدین نمیدونم خانواده هاتون میدونن یا نه دوستین؟

شوهرم حسابی دگ منو میشناسه وقتی اونحوری دید منو تو اون حال فهمید ک از همیشه جدی ترم

چ شبایی ک‌با گریه سرنکردم چ حال بدیایی ک تجربه نکردم

خب من‌وضع فرق‌میکنه دارم‌زندگی میکنم شما تازه نامزدین نمیدونم خانواده هاتون میدونن یا نه دوستین؟ شو ...

بنظرت چیکار کنم ترکش کنم؟ما دوستی ۶ ساله جدی داریم

2740
بنظرت چیکار کنم ترکش کنم؟ما دوستی ۶ ساله جدی داریم

آهان دوستین

من‌نمیتونم بگم ترکش کن یا نه ولی ببین اگر‌رابطتون‌جدی بشه میتونی خیانت رو‌تحمل‌کنی؟

یکی‌از دوستام‌تو‌دوره‌خواستگاری مچ شوهرشو گرفت هرچی بهش‌گفتم‌ازدواج نکن‌گوش‌نکرد بعداز ازدواجم‌خیانت میکرد

کسی‌ک‌ذاتش خراب باشه خرابه دگ

طرف با چند سال زندگی مشترک رها میکنه‌میره این ک دگ دوستیه و جایی ثبت نشده

ولی بازهم ب خودتون بستگی داره

اون وقت بزارم راحت باهم درارتباط باشن؟

ن  اگ میتونی با حرف زدن قانعش کن اول شماره شو عوض کنه و تحت هیچ شرایطی ب اون نده تو دانشگاهم اگ دختره رفت سمتش بی توجهی کنه و بگه ک نامزد دارم و فهمیده و ناراحت شده اگ یک کلمه بگه نامزدمو دوسش دارمو نمیخوام از دستش بدم هرزه ترین زنم باشه دگ سراغ شوهرتو نمیگیره مگ اینک شوهرتم بدش نیومده باشه ک یکم برا تفریح و سرگرمی بخواد باهاش بازی بازی کنه

[QUOTE=338622856]آهان دوستین من‌نمیتونم بگم ترکش کن یا نه ولی ببین اگر‌رابطتون‌جدی بشه میتونی خیانت رو‌تحمل‌کنی

خیانت نیست اخه فقط ارتباط درسیه بعد همدیگرو هفته ۲ بار میبنن تو دانشگاه🥲

نظرمه ک شما رو برا یک عمر زندگی میخواد و دوستون داره ک مهم اینه بعدشم دختر اویزوووون زیاد  دوما ...

ولی تا ترک کنن پوست ادم کنده میشه

معلومه ک هیشکی دختر اویزون نمیخواد ولی مهم اینه ک خوده اقا برای اون دختز اویزون میره خرید میکنه هیچ خیانتی قابل توجیح‌نیس 

برمیگرده دوباره میره سمت یکی‌دگ‌ب ی بهونه دگ

ن  اگ میتونی با حرف زدن قانعش کن اول شماره شو عوض کنه و تحت هیچ شرایطی ب اون نده تو دانشگاهم اگ ...

گفته بهش دوست دختر دارم اون دختره هم درسی بهش گیر میده اینو یادم بده اونو یادم بده بعد این و اشتباه نمیلنن

ببین مردا موجوداتی ناشناخته ای هستن ک زیر یک سقف هزار سالم باهاش زندگی کنی نمیشناسیش و غیرقابل پیش بینیم هستن بعد تو نامزدی ک زیر سقفم نرفتین دگ اصلا نشناختیش هنو اولشه گربه رو دم حجله بکش  

2706