2752
2734
عنوان

دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 24 پست

و اینک میتونی از ظاهر دختره مثلا بگی چقدر بی ریخته یا بدهیکله یا نچسب و بی کلاس سعی کن تخریبش کنی مردا با تعریف زنا ظاهر سازی میکنن اینجوری از چش شوهرت بنداز با هر تخریبی کنار از خودت تعریف کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه نامزدت نخواد باهاش بحرفه بلاکش میکنه والااا مادرش که نیس

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
ولی تا ترک کنن پوست ادم کنده میشه معلومه ک هیشکی دختر اویزون نمیخواد ولی مهم اینه ک خوده اقا برای ا ...

نه خرید نکرده خودشم داستان و برام تعریف کرده براش عجیب بوده

نه خرید نکرده خودشم داستان و برام تعریف کرده براش عجیب بوده

بازم هرجور خودت صلاح میدونی اگر میبینی شرایط حاده ولش کن ادم خودش تشخیص میده دگ

شوهرمن جوری بود ک خودم کرم انداختم‌تو تنش ک‌اینکارو‌کرد ولی با بدبختی و اعصاب خوردی ب این‌نتیجه رسید ک باید تموم کنه

پارتنر شمام همینطور خودش باید ب این نتیجه برسه ک رهاش کنه وگرنه کاری از شما ساخته نیس جز خوردکردن اعصابتون

چه جوری گربه رو بکشم راه حل بدین

خب اول خودتو ازش دریغ کن کم محلی کن ببین چطور میشه؟ یا بدون اینک تهدید کنی چندبار ج تلفنشو نده بعد یکبار بده اونم با سرسنگین ج شو بده اگ پرسید بگو یکیو داری دگ ب من نیازی نیس ک ترس از دست دادنتو پیدا کنه و خیلی راهای دگ