2737
2739
عنوان

آیا باردار هستم؟

217 بازدید | 15 پست

۳ روز بعد از تاخیر پریودی آزمایش بتا  ٠/٩ 

بوده و قاعدتا منفی ، با توجه به اینکه  هنوز بعد گذشت یک هفته پریودی اتفاق نیفتاده و قاعدگی های منظم است

امکان بارداری وجود دارد؟

خیر

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

نه عزیزم...بخاطر تغییرات فصله 

پریود میشی 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
[QUOTE=338617828]امکانش هست ، من ۱۱ روز بعد از تاخیر بتا ۰/۵ بود . ۲۵ روز بعد تاخیر مثبت شد  حا ...

ممنونم .

انشالله خدا بهت بچه سالم و صالح بده 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
ممنونم . انشالله خدا بهت بچه سالم و صالح بده 

سپاس از شما

عذر خواهی می کنم در مدت ۱۱ یا ۲۵ روز تاخیری تون که بتا پایین بود چه علائمی داشتید که به بارداری امیدوار بودید؟

سپاس از شما عذر خواهی می کنم در مدت ۱۱ یا ۲۵ روز تاخیری تون که بتا پایین بود چه علائمی داشتید که به ...

اولین علائمش زیر شکمم قفل میشد یه لحظه ، سینه هام دردناک شده بودن ،جوش میزدم 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

آئین جان میدونی چیه به نظرم کلا این ماجرای باردار شدن و پروسه ی قبل و انتظارش توی تک تک لحظه ها برای تمرین صبور بودن ماست

این و که مینویسم با خودمم هستم و دارم بلند فکر میکنم؛

منم این ۹روز که عقب افتاده بال بال زدم و پستی در این زمینه نمونده که نخونده باشم و جمع بندیم اینه که فقط باید با آرامش صبر کنیم ، تلاشمون و بکنیم و بعد صبر کنیم ببینیم چی میشه 

توکل به خدا 

توی تاپیک های مختلف خیلیا عقب انداختن و بتاشون منفی بوده و چند وقت بعد مثبت شده 

خیلی ها که تعدادشون بیشتر بود ، بعد از این چنین عقب انداختنی یکی دو ماه بعد باردار بودن و این یعنی صحت داره که رحم داره برای بارداری آماده میشه 

2706