2737
2739
عنوان

انقدر از دست مادرشوهرم ناراحتم زندگیم تلخ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2657 بازدید | 125 پست
بهتر.مادرشوهر من انقد در روز صدام میکنه نه برا اینکه دوسم داره فقط برا کاراش....تو تربیت بچه ام که ه ...

خب همشون جنسشون خرابه دیگه.اصلا به عروس محبت ندارن یا واس کار میخوانش یا کلا میزارنش کنار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترررر بابا .. اگه حالا عین چسب میچسبید ب خودت و زندگیت میخواستی چکار کنی؟ همینکه بی تفاوته نسبت بهتون باید خداروشکر کنی .. 

تو ام کمتر برو و بیا .. بیخیالش باش

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
بچتو ببر مهد گردش پارک و ... دوست پیدا کنخ گاهی غریبه ها محبت بیشتری دارن تا خودی . مادر شوهرم منم ...

دقیقا الان چند هفته دارم این‌کار و میکنم 

فقط میبرمش بیرون

ولی گاهی بقیرو میبینم باهم چجورن دلم میگیرع خیلی دلم میگیره.شوهرمم میبینم  برو خودش که نمیاره هیچ 

کلی قربون صدقش میره 

میگم حدقل بخاطر بچت یکم ناراحتی نشون بده

بهترررر بابا .. اگه حالا عین چسب میچسبید ب خودت و زندگیت میخواستی چکار کنی؟ همینکه بی تفاوته نسبت به ...

چی بگم.پس خودشم دیگه نیاد خونمون مسافرتم نیاد باهامون.ما باید تنهایی اونو درک کنیم .اون نه

مادرشوهر من سال تا سال زنگ نمیزنه سراغ نمیگیره اهل تعارف و مهمون دعوت کردنم نیست من ولی زمان هایی که وظیفه خودم میدونم میرم بهشون سر میزنم کاری چیزی داشته باشن به عقل خودم میگم دینی ب گردنم نداشته باشن ولی چند روز پیش یهو زنگ زد ک اره مشکل دارم نمیتونم مهمون پذیری کنم بعد اون ترجیح دادم دیگه نرم کلا خونش

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740
مادرشوهر من سال تا سال زنگ نمیزنه سراغ نمیگیره اهل تعارف و مهمون دعوت کردنم نیست من ولی زمان هایی که ...

اخه وظیفه نداری شما.لطف میکنی‌منم بخاطر دخترم میرم میگم محروم نشه از اونا‌.شاید دوست داشته باشه.

ولی اگه به خودم باشه چنسالم نرم زنگ نزنه برام مهم نیست فقط همونجورم نه خونم بیاد نه سفر بیاد باهام توقع نداشته باشع احترامش بزارم متقابل‌یا از خودم بگذرم بخاطرش

خاحواده شوهر منم همینن اصلا سراغمونو نمیگیرن شوهرم بعضی وقتا میره تنهایی سر میزنه میاد حتی رامونم نم ...

جدی راه نمیدن؟چرا

خب اگه اوناهم نیان خونت خوبه

من گاهی سرزده پامیشن میان توقع همه چی داره

یا سفر میان باهامون.من میگم اگه بدیم و دوست نداره مارو پس کلا قطع کنه.نه اینکه وقتای خودش میخاد مارو یادش بیاد

اخه وظیفه نداری شما.لطف میکنی‌منم بخاطر دخترم میرم میگم محروم نشه از اونا‌.شاید دوست داشته باشه. ول ...

میدونی منم بیشتر بخاطر بچه هامه اونا خیلی خانواده شوهرم و دوس دارن ولی دریغ از یک ذره محبت ک از سمتشون ببینن 

من میگم همونظور ک ب مادر خودم سر میزنم و میبینمش شوهرمو منع نکنم از مادرش حتی مادرش فک میکنه نمیدونم یکی از کارتای شوهرم برداشته ماه ب ماه شوهرم براش پول میزنه باز هم اعتراضی نکردم زدم ب بی خیالی ولی دریغ از ذره ای مهر ک بچه هام ازشون بگیرن منم سعی کردم ارتباط نگیرم یا توقع نداشته باشم بخاطر زندگیم چ میشه کرد 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
نه 

پس برو پیش خانواده خودت .حال داری بری بشینی وره دل مادرشوهر؟ به خدا خانواده ی شوهرم اصلا به بچه هام نگاه هم نمیکنن تازه حرصشون میدن .ولی الان به بچه هام یاد دادم که براشون مهم نباشه.برات مهم نباشه 

جدی راه نمیدن؟چرا خب اگه اوناهم نیان خونت خوبه من گاهی سرزده پامیشن میان توقع همه چی داره یا سفر ...

نه میان تا ماه پیش میومدن با کله ولی دیگ از وقتی عید رفتم درو روم باز نکردن منم دیگ راه نمیدم

عزیزم مادرشوهر همینه 

مادرشوهر من فقط به دخترم اهمیت میده حالش رو میپرسه  برای روز دختر برای دخترش و نوه های دخترش کادو خرید این یعنی این که من دخترش نیستم 

سالی یک بار میرم خونش اونم فقط عید در غیر این صورت اصلا دعوت نمیکنه اوایل خیلب اذییت میشدم انتظارم رو اوردم پایین زندگیم خیلی راحت شد ،دیگه ناراحت نیستم 

میشه برای سلامتی دخمل نازم  یه صلوات بفرستید 🌺🥺همه چیز را مدیون حضرت علی اصغر شش ماه امام حسینم😭خداااااا شکرت بابت همه چیز ،خیلی دوست دارم  🤲
2706