2733
2734
عنوان

در مورد خونه ام نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 42 پست
از چه لحاظ حریم نداره

مثلا این اتاق برای کودک و داره برای خودش بازی میکنه بعد قبل حموم رفتن باید اتاقو ترک کنه بعد حمومم همینطور 

یا اتاق والدین هم همینجور 

کسی که توی اتاق اشایس نداره 

یوقت نصف شب بخوای بری حموم متوجه میشن و ...

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مثلا این اتاق برای کودک و داره برای خودش بازی میکنه بعد قبل حموم رفتن باید اتاقو ترک کنه بعد حمومم ه ...

پس چیکار کنیم بنظرت میشه مابین حمام و دشویی در گذاشت که اول به دشویی وارد بشی بعد حمام دیگه حریم حفظ شه هم آب وارد چاه توالت نشه

از شهریور سال ۱۳۹۷زندگی نکردم ...
پس چیکار کنیم بنظرت میشه مابین حمام و دشویی در گذاشت که اول به دشویی وارد بشی بعد حمام دیگه حریم حفظ ...

😬😬اینا مشکلات نقشس 

اخه ببین الان در و‌دیوار کلی از متراژ فضارو‌ میگیره 

بعد کوچیک تر میکنه 

میتونین دور حموم و یه دیوار چه بگیرین مثل حوض ها بشه که اب اینور نیاد بعد پرده بزنین 

😬😬اینا مشکلات نقشس  اخه ببین الان در و‌دیوار کلی از متراژ فضارو‌ میگیره  بعد کوچیک تر ...

سلام عزیزم خوبی

دیدم که نوشتین طراح ساختمان هستین

اگه امکانش هست ازتون راهنمایی درمورد نقشه خونم میخواستم

سلام عزیزم خوبی دیدم که نوشتین طراح ساختمان هستین اگه امکانش هست ازتون راهنمایی درمورد نقشه خونم م ...

عزیزم من توی سایت کسی و دیگه راهنمایی نمیکنم 

فقط طراحی رو بخوان مثل باقی کارفرماها براشون طبق شرایط طراحی میکنم 

با عرض معذرت