2752
2734
عنوان

انقدر از دست مادرشوهرم ناراحتم زندگیم تلخ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2673 بازدید | 125 پست
میدونی منم بیشتر بخاطر بچه هامه اونا خیلی خانواده شوهرم و دوس دارن ولی دریغ از یک ذره محبت ک از سمتش ...

دختر منم همینه هی میگه کی میریم‌بخدا دلم میسوزه

دلش لک زده واس ناهار خونه اونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر منم همینه هی میگه کی میریم‌بخدا دلم میسوزه دلش لک زده واس ناهار خونه اونا

من ک سعی میکنم دیگه نرم

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
عزیزم مادرشوهر همینه  مادرشوهر من فقط به دخترم اهمیت میده حالش رو میپرسه  برای روز دختر ب ...

من حتی دخترم بهش گفت مامانم روز دختر برام کادو خریده

انگار ن انگار که بگه منم برات میخرم و .‌‌‌اصلا این اعجوبست

ببین خانم عزیز دخترت الان توی سنی هست که معنی محبت را می فهمه و درک می کنه به نظرم می تونی خودت باهاش صحبت کنی که بهونه اونجا را نگیره . وقتی هم خودشون میان زیاد تحویلشون نگیر و براشون سنگ تمام نزار و توی مسافرت هم بهشون محل نده بزار بفهمه ازش دلخوری . وقتی اون محل نمیده و شما یک طرفه احترام میزاری در واقع داری کار اون را تایید می کنی .

ببین خانم عزیز دخترت الان توی سنی هست که معنی محبت را می فهمه و درک می کنه به نظرم می تونی خودت باها ...

یه دختر مجرد داره.اون دائم تو گوشش میخونه تو وظیفه نداری دعوت کنی محبت کنی تو توان نداری.ولی ازونور خودشون میندازن ب ما بیان مسافرت‌‌.دخترش بهش میگه چرا تو دعوت کنی عروست باید دعوتت کنه همش

ولی خودش هزار جور کار و خرج از مادرش میکشه

نادرشوهرم خودشم مقصره و اصلا اهل محبت نیست دخترشم بدتر میکنه اوضاعو

مثلا اخر هفته ها دوست نداره کسی خونش بره چون میخاد راحت باشه بیرون بره‌ولی خودش یهو زنگ میزنه میاد خونه ما

منم الان چندین هفتست اخر هفته ها دیگه خونه نمیشینم

میریم بیرون تا شب

نه دیگه دعوتشون کردم نه زنگ زدم

ولی اوناهم انگار براشون مهم نیست نوشون نبینن ازین دلم میسوزه اتیش میگیرم

دخترم ۹ سالشه اصصصصلا علاقه ای به مادربزرگش نداره یه مجلسی همو می‌بینیم باید بزور بفرستم بهش سلام بد ...

کاش دختر منم بفهمه

اللن پتج سالشه با یک بازی و قربون صدقه اونا خر میشع

ولی هنوز نمیتونه تشخیص بده این چیزارو که مادربزرگش پنج ماهه دعوتش نکرده حتی یا کادو براش نمیخره

کاش دختر منم بفهمه اللن پتج سالشه با یک بازی و قربون صدقه اونا خر میشع ولی هنوز نمیتونه تشخیص بده ...

من اصلا به دخترم چیزی نگفتم از بچگی محبت نمیدید سرد شده الان که خانوم شده مامان بزرگش و عموش علاقه نشون میدن این نمیره میگه نمیشناسمشون

یه دختر مجرد داره.اون دائم تو گوشش میخونه تو وظیفه نداری دعوت کنی محبت کنی تو توان نداری.ولی ازونور ...

دخترت کم کم بزرگ میشه و درک میکنه کی بهش محبت می کنه یا کی بیشتر دوستش داره باور کن اگر روال کارشون همین باشه تا چند سال دیگه دخترت اصلا سراغشون هم نمیگیره . با شوهرت بخواهی بحث کنی فایده نداره و فقط زندگیت را خراب می کنی بهترین کار همینه که بهشون توجه نکنی و اهمیت ندی و طوری باهاشون رفتار کنی انگار وجود ندارند . وقتی با شوهرت خانوادگی بیرون میرید کاری کن بهتون خوش بگذره و بگو و بخند باشه ولی هر وقت اونا هستند نه تحویلشون بگیر و با شوهرت هم سرسنگین باش و اگر گله کرد بگو من باهاشون راحت نیستم .

دخترت کم کم بزرگ میشه و درک میکنه کی بهش محبت می کنه یا کی بیشتر دوستش داره باور کن اگر روال کارشون ...

اره درست میگی واقعا بحث بیفایدست فقط/باید تحویلشون نگیرم مثل خودشون رفتار کنم 

روز جشن روضه چی بوده دیروز ؟؟؟؟

محبت رو هیچ‌وقت از کسی طلب نکنید 

با زبون خودمون بگیم و توجه کنن که دیگه چه ارزشی داره؟

خیلی از مادرشوهرا همینن 

کاریش نمیشه کرد 

قضیه رو بزرگ نکن تو ذهنت 

توجه نمیکنه خب نکنه 

خودت برا بچه ت جبران کن 

منم بچه هام به شدت کمبود محبت دارن از اطرافیان 

اما من نمیزارم‌ خیلی حس کنن 

سرگرمشون میکنم 

محبتشون می‌کنم

روز جشن روضه چی بوده دیروز ؟؟؟؟ محبت رو هیچ‌وقت از کسی طلب نکنید  با زبون خودمون بگیم و ...

همسایه مرده بوده

.ولی خب خیلی فرق میزاره این همه پشت جاریم بد میگفت الان هروز میره کمکش خونش چون بارداره....اما اصلا برا من کاری نکرد

2706