2737
2734

میشه ولی چرا؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

میتونی بری ببخشی ازش 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مهریه دوستم تاریخ تولدش بود خودش کرد 5سکه

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
2731
2740
خودم میتونم تنهایی برم اینکارو کنم؟ 

اره حتی همسرت میشه مطلع نشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
دلیه این اتفاق حس بدی میگیرم وقتی روی من عدد و پوله مگه کالام، بهترین زندگیرم دارم

عزیزم مهریه پشتوانه ی زنه بعد از ۱۲۰ سال اگه شوهرت نباشه عزیزم از ارث چیز زیادی نداری 

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
دلیه این اتفاق حس بدی میگیرم وقتی روی من عدد و پوله مگه کالام، بهترین زندگیرم دارم

میتونی ببخشی که بنظرم اینم خوب نیست، خدای نکرده اتفاقی برای همسر بیفته ، مهر شما قانونا پرداخت میشه

بعد هم عزیزم این حقی ه که خود خدا بر گردن مرد گذاشته و صریح در قرآن اومده

پس لطفاً فکر کالا و... نکن

اسم دیگه ی مهریه، صداق ه

یعنی چیزی که مرد به نشونه صداقت به همسرش میبخشه

خودم میتونم تنهایی برم اینکارو کنم؟ 

این کار رو نکن الان بهترین زندگی رو داری از فردا خبر نداری شاید بحثی با همسرت پیش بیاد بگه مهریه نداری به راحتی هر بلایی میتونم سرت بیارم هیچ وقت ۱۰۰درصد به یه مرد اعتماد نکن شاید بگی همسرت بهترینه الان زمونه طوری شده زن های خراب همه جان پس مراقب باشید بهتره

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
2706