2733
2739
عنوان

قولی که به خودم دادم

76 بازدید | 10 پست

امسال باید بشه من باید تو این زمان باقی مونده دندون یا دارو بیارم چهارساله حسرت شده برام .به خاطر خودم مامان و بابام و عشقم.خدایا خودت کمکم کن تموم کن و مامان بابامو خوشحال کنم

میرم بعد نتایج میام میگم که شد:)اگه تاپیک مو خوندی دوست عزیز خواهش میکنم برای ارامش دلم  و این که امسال برسم ب چیزی که مخام دعا کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قربونت🥺🤍

به یاد روزهایی افتادم ک امتحان داشتم و میومدم اینجا بهم دلداری بدن اونایی ک تو شرایط منن هرکسی ک این حرفو میزد و بهم امید میداد حتی برای لحظه ای هم ک شده امید تو دلم جوونه میزد و ذوق میکردم ب خاطر همین حس خوبی داشت سعی کن همیشه همینجوری امید بدی حتی اگر مطمئن باشی اون چیزی غیر ممکنه:)❤

به یاد روزهایی افتادم ک امتحان داشتم و میومدم اینجا بهم دلداری بدن اونایی ک تو شرایط منن هرکسی ک این ...

عزیزممممممممم دمت گرم تو اون روزایی که سخت ولی تو ادامه دادییییی:))))))) من خودمم کنکوری ام 

بنظرم هیچ چیز غیرممکنی وجود نداره و کسی به شدت خودت توانایی هاتو نمیشناسه و از پسش برمیای

و اینایی که میگن یا علی دیگه دیره دیگه نمیشع فعلانو اینا رو زیاد درک نمیکنم 

واقعا امسال بهترین موقعیت برای قبول شدنه و هممون قبول میشیم:))))🤍 فق ینمه تلاش زیاد میخواد

همین کارو میکردم و میکنم عزیزممم:))) مرسی ازت

هیچوقت با رفیقاتون راجب کسی که دوسش دارید حرف نزنید.
2740
عزیزممممممممم دمت گرم تو اون روزایی که سخت ولی تو ادامه دادییییی:))))))) من خودمم کنکوری ام  ب ...

خیلی خوبه 

نه کلا بعضی چیزا رو دیدم که خیلی ب نظرم دیگه نشدنیه مثلا یک بیماری سخت لاعلاج ک خیلی دیگه دیر شده و طرف واقعا حالش بده و دکترا حوابش کردن مثلا این مدلی 

امیدوارم موفق باشی و امسال تک رقمی باشی😉

خوب ک اینطوری بودی و هستی ی 👌

خیلی خوبه  نه کلا بعضی چیزا رو دیدم که خیلی ب نظرم دیگه نشدنیه مثلا یک بیماری سخت لاعلاج ک خیل ...

من باورم به اینه ذهن میتونه خودشو مریص کنه میتونه هم درمان کنه حتی اون بیماری رو:)))

وای قربونتتت برممممممممم ذوقی شدمممممم:))))))))))

الهی بهترین و شیرین ترین لحظه هارو تجربه کنی خانوم:)))💙

هیچوقت با رفیقاتون راجب کسی که دوسش دارید حرف نزنید.
من باورم به اینه ذهن میتونه خودشو مریص کنه میتونه هم درمان کنه حتی اون بیماری رو:))) وای قربونتتت ب ...

اره اون درسته ولی برای طرف شاید نیست:(

خدانکنه مهربونم 

ان شاءالله همیشه تو ذوق و خوشی باشی ممنونم از دعای قشنگت الهی آمین

این مکالمه قشنگ همیشه تو ذهنم میمونه موفق باشی نه تنها تو درس بلکه تو تمام مراحل زندگیت ❤خدا تورو لایق تموم خوبی ها کنه🌱

چق حرف زدم😁