2752
2734
عنوان

قولی که به خودم دادم

76 بازدید | 10 پست

امسال باید بشه من باید تو این زمان باقی مونده دندون یا دارو بیارم چهارساله حسرت شده برام .به خاطر خودم مامان و بابام و عشقم.خدایا خودت کمکم کن تموم کن و مامان بابامو خوشحال کنم

میرم بعد نتایج میام میگم که شد:)اگه تاپیک مو خوندی دوست عزیز خواهش میکنم برای ارامش دلم  و این که امسال برسم ب چیزی که مخام دعا کن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قربونت🥺🤍

به یاد روزهایی افتادم ک امتحان داشتم و میومدم اینجا بهم دلداری بدن اونایی ک تو شرایط منن هرکسی ک این حرفو میزد و بهم امید میداد حتی برای لحظه ای هم ک شده امید تو دلم جوونه میزد و ذوق میکردم ب خاطر همین حس خوبی داشت سعی کن همیشه همینجوری امید بدی حتی اگر مطمئن باشی اون چیزی غیر ممکنه:)❤

به یاد روزهایی افتادم ک امتحان داشتم و میومدم اینجا بهم دلداری بدن اونایی ک تو شرایط منن هرکسی ک این ...

عزیزممممممممم دمت گرم تو اون روزایی که سخت ولی تو ادامه دادییییی:))))))) من خودمم کنکوری ام 

بنظرم هیچ چیز غیرممکنی وجود نداره و کسی به شدت خودت توانایی هاتو نمیشناسه و از پسش برمیای

و اینایی که میگن یا علی دیگه دیره دیگه نمیشع فعلانو اینا رو زیاد درک نمیکنم 

واقعا امسال بهترین موقعیت برای قبول شدنه و هممون قبول میشیم:))))🤍 فق ینمه تلاش زیاد میخواد

همین کارو میکردم و میکنم عزیزممم:))) مرسی ازت

برای‌نیتم‌یه‌صلوات‌یادعا‌مهمونم‌میکنی:)🤍
عزیزممممممممم دمت گرم تو اون روزایی که سخت ولی تو ادامه دادییییی:))))))) من خودمم کنکوری ام  ب ...

خیلی خوبه 

نه کلا بعضی چیزا رو دیدم که خیلی ب نظرم دیگه نشدنیه مثلا یک بیماری سخت لاعلاج ک خیلی دیگه دیر شده و طرف واقعا حالش بده و دکترا حوابش کردن مثلا این مدلی 

امیدوارم موفق باشی و امسال تک رقمی باشی😉

خوب ک اینطوری بودی و هستی ی 👌

خیلی خوبه  نه کلا بعضی چیزا رو دیدم که خیلی ب نظرم دیگه نشدنیه مثلا یک بیماری سخت لاعلاج ک خیل ...

من باورم به اینه ذهن میتونه خودشو مریص کنه میتونه هم درمان کنه حتی اون بیماری رو:)))

وای قربونتتت برممممممممم ذوقی شدمممممم:))))))))))

الهی بهترین و شیرین ترین لحظه هارو تجربه کنی خانوم:)))💙

برای‌نیتم‌یه‌صلوات‌یادعا‌مهمونم‌میکنی:)🤍
من باورم به اینه ذهن میتونه خودشو مریص کنه میتونه هم درمان کنه حتی اون بیماری رو:))) وای قربونتتت ب ...

اره اون درسته ولی برای طرف شاید نیست:(

خدانکنه مهربونم 

ان شاءالله همیشه تو ذوق و خوشی باشی ممنونم از دعای قشنگت الهی آمین

این مکالمه قشنگ همیشه تو ذهنم میمونه موفق باشی نه تنها تو درس بلکه تو تمام مراحل زندگیت ❤خدا تورو لایق تموم خوبی ها کنه🌱

چق حرف زدم😁