2733
2739
عنوان

نه قیافه دارم و نه اخلاق

143 بازدید | 13 پست

اخلاق  ۱۰۰- 

افتضاح 

هرجا میرم باعث دعوا و ناراحتی میشم 

روابط اجتماعی داغون 

از درون یه آدم خالیه هیچی ندارم 

تو نی نی سایت میام دعوا میشه بیرون میرم دلم میخواد دعوا کنم با خودممم جنگ دارم 

کوچکترین چیز بدی خیلی ناراحتم می‌کنه و زمینم میزنه

کسی بوده که اخلاقای بد داشته باشه بعدن عوض شده باشه؟

خب چی بگم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

کتاب روانشناسی بخون وقتی علت بداخلاقیاتوبدونی لااقل خودت به خودت حق میدی واین باعث ارامشت میشه ازدرون که بعدش باعث میشه ازبیرون هم ارامش داشته باشی 

ازکوزه همان تراودکه دراوست

۷۵.۹۲۸۰
چطوری آخه نمیتونم  درون من پر از بغض کینه و شکست و بدبختی هست

عزیزم آدم بخاد میشه تغییر داد. کلا کینه وشکست و...رو باید بذاری کنار . چون این انتظارات هست که بنظرم آدم رو ، کینه ای و.....ببار میاره . حرفام  برحسب تجربیات میگم بخایی زندگی بکنی حالا نمیگم خونواده نباید حامی باشن ولی همه چیرو باید تو خودت جستجو کنی نشستن به امید کسان دیگه ، جز اتلاف وقت و...بار نمیاره . من ازتون چیزی نمی‌دونم هیچ گذرا به تاپیکاتون هم نگاه نکردم که بتونم راهنمایی بکنم حرفام‌کلی هست نه مختص شما ، اگه از شرایط فعلی و خونواده هم راضی نباشی این به عهده ی خودت هست که با تلاش بخایی تغییر بدی و اخلاق بدت هم که خودت عنوان می‌کنی اونطور حقیقتا نیست .به هر حال سلیقه ها متفاوتند و امکان داره آدم تو موردی آستانه ی تحملش کم باشه و نتونه اون مورد رو بخوبی و عاقلانه حل بکنه.پس انتظارات رو بذاری کنی کینه داشتن منتفی میشه و شکست و بدبختی هم که میگی شاید خودمون مسببش نبودیم ولی تو اون شرایط زندگی کردن و موندن هم بنظرم ،50درصد تقصیر خودمون هست علاوه بر مسایل خونواده و جامعه که اونم 50در نظر بگیریم.