2733
2739

دیروز مادرشوهرم مارا دعوت کرد رفتیم پارک.برادرشوهرم و جاریم تو عقدن.

سر سفره شام من اومدم پیش شوهرم بشینم تا نشستم پدرشوهرم با لحن بدی گفت من بهت میگم فلان چیز را بیار تو میای میشینی 

اصلا محل ندادم و نشنوه گرفتم 

پدرشوهرم سر شام اومد پیش من نشست بشقاب جوجه را خالی کرد تو بشقاب من 

هی تعارف می کرد بخور 

ولی من از رفتارش حالم بهم خورد‌

مادرشوهرمم با خواهرشوهرم رفتن اونور جاریم نشستن و از اول باهاش حرف می زدن و اصلا به من نگفتن بیا پیش ما‌.من اینور تنها بودم و شوهرم اومد پیشم و بعدش رفت جوجه را درست کنن‌.

من مورد خاصی ندیدم جز بی ادبی شما و احترام مجدد پدرشوهر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کدوم‌رفتار ؟؟ خب تازه عروسه بیشتر تحویلش میگیرن اولشه . برای شمام ک‌رفتار شما یکم تیز و برنده بود و ...

همش به من دستور میدن ولی اصلا به جاریم نمیگن حتی یه لیوان جابه جا کنه

2740

ببین عزیزم من عروس اولم بعد من چند تا جاری اومدن طبق تجربه بهت میگم همه این کارا طبیعیه و اهمیت نده 

خدا میدونه اونا میخوان خودشیرینی کنن یا حرصتو درارن یا منظور ندارن

ولی به هر حال اهمیت نده

الانم بعد بیست و چند سال جنگ و اختلاف انداختن بین ما جاریا جالبه ما با هم متحد و خوبیم بر علیه اونا😁

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همش به من دستور میدن ولی اصلا به جاریم نمیگن حتی یه لیوان جابه جا کنه

بذار برسه

چقدر مقایسه میکنی از پا در میای

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ی ظرف یا وسیله ای رو پدرشوهرت گفت بیاری این میشه همش کار کردن؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706