2737
2734

البته بگم مقصرمن بودم اونم خسته سرکاربودعصبی شدگفت دیگ نمیخوام شمارتوببینم حوصلتوندارم بدش بهش گفتم میخوایی برم گفت خفه شوعصبی شدم شماجامن بودبن زنگ میردین بازبهش الاباهم خوب شدیم 

طفلکی عصبی بوده و از سرکار اومده خسته بوده به دل نگیر

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football# 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی مقصر خودم باشم اره زنگ میزدم،،،خودشم گفته عصبی بودم ی چیزی گفتم منم حرفشو فراموش میکردم

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2740
من مقصریودم خیلی زودعصبی شدم جوابش بددادم

پس این شمایی ک باید پیش قدم بشی از دلش در بیاری،،، ولی ما دخترا با این فکر ک پررو نشن هوا برشون میداره و... از کسی معذرتخواهی نمیکنیم

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
پس این شمایی ک باید پیش قدم بشی از دلش در بیاری،،، ولی ما دخترا با این فکر ک پررو نشن هوا برشون میدا ...

من دیروزمعذرت خواهی کردم حتی خودم فوش دادم آخه بدحرف زدم 

من دیروزمعذرت خواهی کردم حتی خودم فوش دادم آخه بدحرف زدم 

اگه معذرتخواهی کردی صبر کن اون بزنگه ،،، بعدم اگه گفت چرا زنگ نزدی نگی بخاطر دعوا دیروزی دیگه حرفشو نزن کشش نده

ن نمیخوام کش بدم اگ زنگ نزم قرمیزنه اوف موندم

خودت بهتر میشناسیش،،، ولی صبر کن 

انلاین بودجواب پیام نداد

هنوز دلخوره،،، منتظره بیشتر نازشو بکشی

2706