2737
2739
عنوان

خواب راهی مشهد شدن

46 بازدید | 6 پست

تو خواب دیدم داریم آماده میشیم بریم مشهد..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

خیره ان شاء الله

والا زیاد می بینم پنج شش ساله نرفتم فکر کنم برای من که فقط به خاطر علاقه ایه که دارم برم البته من هیچ وقت به زیارت و نماز نمی‌رسم تو خواب 

شاید خواب شما فرق داره و زیارت در پیش داری

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

این یارو که سن رو می پرسه میگه چند سالته و چند میخوره کاربر آقاست aggh

خیلی هم هوله و فقط سن بالا دوست داره و یه منحرفه 

گفتم بد نیست بدونید

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این یارو که سن رو می پرسه میگه چند سالته و چند میخوره کاربر آقاست aggh خیلی هم هوله و فقط سن بالا د ...

مرسی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
مرسی 

خواهش میکنم

من مشکلی با اینکه کاربر آقاست ندارم ها

مشکل اینه دروغ میگه و کاربریشو زده خانم

و خیلی حال به هم زنه و مرتب میگه از چروک خوشم میاد فکرشو بکن!

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
خواهش میکنم  من مشکلی با اینکه کاربر آقاست ندارم ها  مشکل اینه دروغ میگه و کاربریشو زده ...

بیشعورن

نفهمه

بیشعورن نفهمه

همه دارن بهش جواب میدن و براش عکس میفرستن!

بلد نیستم به نی نی یار گزارش بدم کاربریشو تعلیق کنن