2752
2734

اون اولین و اخرین مردی که بود اجازه دادم تا باهم اشنا بشیم چون با مامانم صحبت کرد و ... یکسال در ارتباط بودیم فشار مالی اون زیاد بود گفت من چطور تو رو سالها معطل کنم بعد سه سال اگه شرایط خوب نبود من چی بگم به مادرت 

تصمیم بر این شد باهم درارتباط نباشیم البته بیشتر از طرف اون شد این حرف 

توی این چندماه ولی بهم پیام میداد یا مناسبتارو تیریک میگفت یا میگفت میخام بدونم که فقط حالت خوبه 

اینم بگم هردمون همو دوست داریم خیلی مشخصه 

اخرین بار که صحبت کردیم بهم گفت میشه ببینمت منم گفتم اون مپقع مادرم در اطلاع بود و من چندبار بیرون اومدم باهات الان وقتی خانوادم در جریان نباشن نمیتونم بیام  اونم گفت میشه بگی به تا همو ببینیم منم گفتم اون بار من برای اولین و اخرین بار با یه اقا با مامانم صحبت کردم و اون تو بودی ولی دیگه بنظرم بهتره اکه قرار بر همچین چیزی باشه خود شخص مسائلو با خانوادم در جریان بزاره اونم گفت افرین خیلی خوبه و اینا منم چیزی نگفتم دیگه 

الان بهم پیام داده بود یه سلام من دیدیم یه کاری بود چند لحظه تو ذهنم گفتم اونو اوکی کنم بعد جواب بدم که اگه طولانی صحبت کردیم وسطش مجبور نشم برم 

سر یه دقیقه نشده پیامش رو دیدم پاک کرده 

من چیکار کنم ؟ خودم پیام بدم بهش یا نه منتظر بمونم دوباره ؟ 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم اگه میخاست صحبت کنه خب چرا پاک کرد پیامشو  یه سریا میگن پیام نده سبک بازیه

نه اون دو به شک هستش.بعد می‌دونی دوست داره .اتفاقا پیام بدی بهتره چون همش اون پیام بده فکر می‌کنه دوسش نداری یا به یادش نیستی

سلام عزیزم انشالله که روزگار بر وفق مرادت باشه ..

از صحبت‌هایی که داشتی متوجه شدم خانم با وقار و عاقلی هستی ..

در جوابه سوالت باید بگم که مشکلی نیست میتونی بهش بگی پیامش رو دیدی و باهاش صحبت کنی ..

اما مسئله‌ای که ذهنم رو درگیر کرده اینه که چرا ازدواج رو انقد سخت میگیرید مطمن باش اگر خانواده‌هاتون راضی باشن و حمایتتون کنن زندگیتون خیلی زود پا میگیره اگر اون آقا نیتش ازدواجه سعی کن باهاش صحبت کنی که متوجه بشه واقعا آدمی که قصده تشکیله خانواده داشته باشه خدا همه جوره هواش رو داره و خیر و برکت به زندگیش میاره شایدخیلیا فکر کنن اوضاعه گرونی مانعه بزرگی برای ازدواجه ... ولی خدای ما خیلی بزرگه و وقتی نیتمون صاف باشه قطعا کمکمون میکنه توی این شرایط که میگی همدیگه رو دوست دارید اگر نیتش ازدواجه پا پیش بزاره نامزد یا عقد کنین باور کن همه چی درست میشه از روی سرخوشی اینو نمیگم خودم اینو تجربه کردم من خواستگارهای زیادی داشتم اما دلم پیشه یه نفرشون موند که از لحاظه مالی در مقابله خواستگارای دیگه‌م چیزی نداشت بلاخره باهاش زندگیمو شروع کردم ولی توی یک سال خونه خرید و به نامم کرد... الان هرچیزی بخوام و لب تر کنم واسم فراهم میکنه... مرد فقط باید کاری باشه اونوقته که هر غیره ممکنی رو ممکن میکنه دل رو به دریا بزن و این موضوع رو باهاش مطرح کن که بدونی پاپیش میزاره یا نه و تکلیفت مشخص بشه وگرنه خواهرانه میگم وقت و عمر و احساست رو بیهوده صرف نکن

جهنم اون روزیه که در آخرین روز عمرت روی زمین ، انسانی که میتونستی بهش تبدیل بشی رو ملاقات کنی..  
سلام عزیزم انشالله که روزگار بر وفق مرادت باشه .. از صحبت‌هایی که داشتی متوجه شدم خانم با وقار و عا ...

ممنونم واقعا ازت خاهر 🙏😔 

پس بنظرت الان من پیام بدم سبک نیست ؟ 

بعد اینکه فقط یه سلام خالی بنویسم و منتظر جواب اون باشم و بعدش بگم که من متوجه شدم بهم پیام دادی 

یا همون اول همه حرفامو بنویسم

میگم خب چرا اون پاک مرد پیامشو ؟ یه سریا میگن سبک بازیه که پیام بدی تو 

بنظر من که دوستت داره فقط چونکه شرایطش بده میترسه تورو وارد زندگیش کنه و سختی بکشی 

بنظرم دوستت داره فقط چون از آیندش مطمئن نیست نمیخواد درگیرت کنه 

خودتون هم بهش پیام بدید(اگه خیلی بی تاب هستین) حالشو بپرسین ولی زیاده روی نکنید هی هرروز بهش پیام ندید فاصله رو رعایت کنید تا دلتنگتون بشه و برگردونتتون 

اگرم تونستین بهش پیام ندید و صبر کردید که خیلیی بهتره چون فکر‌میکنه داره از دستتون میده و هی میاد سراغتون و در اخر شمارو کنار خودش نگه میداره

دلم خیلی برای پسرامون میسوزه 

من مطمئنم خدا عاشقارو از هم جدا نمیکنه و در اخر به وصال هم میرسونه

شما امیدتو از دست نده و همش مثبت فکر کن و هی با خودت تکرار کن که بهم پیام میده و برمیگرده مطمئن باش نتیجه شو میبینی فقط انرژی منفیارو از خودت دور کن 

(هراتفاقی در زندگیمون میفته حاصل افکار ماست)

بازهم میاد پیشت و کنار هم زندگی با ارامش و شادی رو میسازید انشاالله 

ممنونم واقعا ازت خاهر 🙏😔  پس بنظرت الان من پیام بدم سبک نیست ؟  بعد اینکه فقط یه سلام ...

کاربرد واژه ی سبک در مورد این مسئله اصلا درست نیست

زمانی میگن سبک بازی که طرفت رفته و تو همش آویزونی و هی داری پیام میدی و دریغ از یک جواب

وقتی پارتنر شما بهتون پیام میده و حالتو میپرسه و... یعنی اینکه دوستت داره 

خب زمانیکه شما دوستش داری و اونم دوستت داره سبک بازی چه معنی داره؟ دلت تنگ میشه پیام میدی و اون هم جوابتو میده این سبک بازی نیست!

من هم گفتم پیام ندین بهتره ولی دلیلم این نبود(اگه خواستی بیشتر توضیح میدم)