2733
2734
عنوان

نامزدیم سر این موضوع به هم خورد

671 بازدید | 26 پست

توی پیج اینستای نامزدم دو تا پیج ترک اعتیاد دیدم اومد خونه مون گفتم اینا چیه عصبانی شد و برگشت گفت جاسوس فضول به تو چه ..تقصیر مادرم بود تو رو برام انتخاب کرد ..همین فضولیا رو کردی طلاقت دادن ..من مطلقه هستم اون پسر بود من ۳۰ سالمه اون ۴۰ ..پاشو بدون خدافظی از خونه مون رفت بیرون گفت همه چی بینمون تموم شد ..فرداش برام قلب و پست و عاشقانه فرستاد جواب ندادم و انگشتر و کل وسایلشون رو پس فرستادم ...بعد از تموم این مدت باز نتونستم کنار بیام حرفاش رو دلم سنگینی میکنه چه کنم؟؟؟..از یه طرفم خیلی دلتنگشم

عزیزم به خودت رحم کن باید این موضوع بذیری با هزار بار تاپیک زدن حل نمی شه 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همون بهتر بهم خورد طرف عتیقه بوده

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤

فک کنم تازه ترک کرده 

خواستن حواسشو پرت کنن اوردنش سمت تو 

ببین عزیزم ناراحت نشیا ولی حقیقته ،هیچ مادری واسه پسرش زن مطلقه نمیخواد ،شک نکن یع ریگی به کفششون بوذه و خدا نخواسته دوباره اذیت شی 

دَردیسـت‌ بِـه‌ جانَـم‌ ولـی‌ نیسـت‌ طَبیبـی!!!پِنهـان‌ شُـدِه‌ دَر‌ خَنـدِه‌ی‌ مَـن‌ بُغـض‌ عَجیبـی️🥀✨
2706