2733
2739
عنوان

کلاس ششمی ها نهایی هستن امتحان هاشون تو خرداد هست ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 29 پست
سلام عزیزم ممنون خوبیم شکر تو خوبی نی نی خوبه 

ممنون خوبیم خدا رو شکر نی نی شما چقدر وزن اضافه کرده نی نی ما یک کیلو و سیصد تا امروز اضافه کرده نمیدونم خوبه رشدش یا نه

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
ممنون خوبیم خدا رو شکر نی نی شما چقدر وزن اضافه کرده نی نی ما یک کیلو و سیصد تا امروز اضافه کرده نمی ...

من یک ماهگی بردمش بهداشت  ۱۳۰۰ اضافه کرده بود الان فکر کنم ۴و نیم شده باشه اخه وزن تولدش ۲۵۰۰ بود

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک ماهگی بردمش بهداشت  ۱۳۰۰ اضافه کرده بود الان فکر کنم ۴و نیم شده باشه اخه وزن تولدش ۲۵۰۰ ب ...

خدا رو شکر پسر من یک کیلو اضافه کرده بود یک ماهگی فردا چهل روزش میشه امروز وزنش کردم چهار و ششصد بود وزنش وزن تولدشم سه و سیصد بود

خدا رو شکر پسر من یک کیلو اضافه کرده بود یک ماهگی فردا چهل روزش میشه امروز وزنش کردم چهار و ششصد بود ...

خب خوبه عزیزم مهم اینه اضافه کردن دیگه 

2731
خب خوبه عزیزم مهم اینه اضافه کردن دیگه 

پوشک شماره چند بهش می‌بندی من دو می‌بندم بنظرم اذیت میشه فکر کنم سه هم الان خیلی بزرگه براش 

پوشک شماره چند بهش می‌بندی من دو می‌بندم بنظرم اذیت میشه فکر کنم سه هم الان خیلی بزرگه براش 

یک میبندم فعلا خوبه براش اخه دو بزرگه 

یک که کوچیکه اذیت نمیشه من دو می‌بندم میگم اذیت نشه 

نه خوبه براش خب نی نی شما ماشاالله درشت تره 

2740
نه خوبه براش خب نی نی شما ماشاالله درشت تره 

نه میگم الان چهار کیلو ششصده تپل هم نیست قدش بلنده   یه سوال شما از حلقه برای پیش گیری تا حالا استفاده کردین ؟

نه میگم الان چهار کیلو ششصده تپل هم نیست قدش بلنده   یه سوال شما از حلقه برای پیش گیری تا ...

عزیزم ماشاالله بهش 

نه والا همون ایودی هست ؟؟

من تو بیمارستان دیدم با ایودی هم باردارشده بودن

عزیزم ماشاالله بهش  نه والا همون ایودی هست ؟؟ من تو بیمارستان دیدم با ایودی هم باردارشده بودن

قربونت عزیزم ماشاالله به فسقلی شما آره همون آی یو دی منظورمه خواهرم چند سال پیش گذاشت خیلی خوب بود برای پیش گیری ولی خوب عفونت می‌گرفت اذیت بود الان رو شنیدم خیلی خطا داره گفتم ببینم شما خودتون اطرافیان استفاده نکردین ببینم خوبه یا نه من خیلی استرس بارداری دارم چون دیگه بچه نمی‌خوام انشاالله خدا همینا رو برامون حفظ کنه 

قربونت عزیزم ماشاالله به فسقلی شما آره همون آی یو دی منظورمه خواهرم چند سال پیش گذاشت خیلی خوب بود ب ...

فدات عزیزم منم خیلی میترسم ولی خب اینم خطا داره 

قربونت عزیزم ماشاالله به فسقلی شما آره همون آی یو دی منظورمه خواهرم چند سال پیش گذاشت خیلی خوب بود ب ...

میگم‌صورت نی نی من خیلی پوسته پوسته شده کرم هم دوروزه میزنم فایده نداره 

میگم‌صورت نی نی من خیلی پوسته پوسته شده کرم هم دوروزه میزنم فایده نداره 

چون رشد میکنن طبیعیه پوسته بشن من یه کرم خارجی گرفتیم میزنم خوبه عکسشو می‌زارم خواستی بخر 

چون رشد میکنن طبیعیه پوسته بشن من یه کرم خارجی گرفتیم میزنم خوبه عکسشو می‌زارم خواستی بخر 

من شوهرم رفته خریده بنده خدا گفت چه مارکی گفتم نمیدونم هرچی داد داروخونه اونم فیروز داده

2706