2737
2734
پس کیه؟

ندیدم درست صورتشو 

اون اکثرا خوش لباسه 

کمتر پیش میاد همچین کاری کنه 

واقعا بعضی طراح ها چه فکر میکنن موقع طراحی همچین لباس هایی 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
چقدر مسخرست 😂🤣🤣

کلا لباساشون مسخره اس

انگار طراح های لباس از دانشگاه آزاد واحد تورقوز آباد فارق تحصیل شدن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید بچه ها من نمی خواستم عکس بذارم

یعنی پیش فرضم این بود که همه دیدن

من بعضی لباس ها رو دوست داشتم

مثلا جی جی حدید برای ایده گرفتن خوبه لباسش

2731
کلا لباساشون مسخره اس انگار طراح های لباس از دانشگاه آزاد واحد تورقوز آباد فارق تحصیل شدن

ولی کلا مراسم بامزه ایه

نمی دونم ژست گرفتن هاشون بامزه و فانیه

نه بزن لباس جنیفر لوپز در مت گالا 2024

بازم قشنگ نیس

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ولی کلا مراسم بامزه ایه نمی دونم ژست گرفتن هاشون بامزه و فانیه

اخه اصن فلسفه جشنوارش فان نیس کمک به کمپانی طراحی لباسه پس باید لباسهای شیک و قشنگ طراحی کنن نه مسخره 

عزیزم جنیفرو نمیشناسی؟ این نیس که

اینه ولی برای امسال نیس

2740
عیبش چیه؟

قشنگ نیس 

اونم واسه همچین جشنواره ای اصن لباس خاصی نیس 

کلا لباساشون مسخره اس انگار طراح های لباس از دانشگاه آزاد واحد تورقوز آباد فارق تحصیل شدن

با اسم کاربریت مرزهای خلاقیتو جابه جا کردی 😂😂🤣

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
به نظر من که قشنگه.عجق وجق نیس برا هم خاص نی

نمیگم عجق وجق باشه ب ای همچین جشنواره ای ادم از طراح هاش بیشتر انتظار داره 

من اتفاقا از اینکه لباساشون عجق وجق تعجب میکنم که چجور ملت کمک میکنن

با اسم کاربریت مرزهای خلاقیتو جابه جا کردی 😂😂🤣

چه فایده 

یه جشنواره مثل همین مت گالا میزاشتن الان من برنده شده بودم و واسه خودم کسی حیف کسی نیس استعداد هامو کشف کنه😂😎

2706