2737
2734

قهوه ترک پودر آسیاب شده دارم کسی بلده چجوری باید درست کنم

نسکافه هم که آب میزارم جوش میاد با نسکافه و پودر شیر قاطی میکنم درسته؟

قشنگیش به سختی کشیدنشه🤍❤️

والا من اینقد بچه مثبتم که چای کمرنگم جوابه😂😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
سلام عزیزم خوبی نی نیت خوبه 

سلام عزیزم ممنونم مهربان خوبه خداروشکر سلام می رسونه😍😍شما در چه حالی نی نی گلت خوبه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

برای دم کردنشم به ازای هر فنجون اب یه قاشق قهوه میریزی توی جذوه اگر شیرین دوست داری میتونی به ازای هر قاشق قهوه نصف قاشق شکر بریزی

اب باید سرد باشه

میذاری رو شعله متوسط و کامل هم میزنی که حل بشه قهوه توش (مجبور نیستی تا اخر هم بزنی فقط در حدی که حل شه)

صبر میکنی تا کف کنه

خوب که کف کرد قبل سرریز شدن بر میداری کفشو میریزی تو فنجون

یکی دو بار دیگم بذاری روی شعله بهت کف میده میتونی بریزی تو فنجون دوباره بذاری

فقط نباید بجوشه

چون تلخ میشه و کفش میره

سلام عزیزم ممنونم مهربان خوبه خداروشکر سلام می رسونه😍😍شما در چه حالی نی نی گلت خوبه

خداراشکر عزیزم زنده باشه 

منم هم شکر خدا خوبم نی نی هم خوبه خداراشکر

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
خداراشکر عزیزم زنده باشه  منم هم شکر خدا خوبم نی نی هم خوبه خداراشکر

شکر خدا عزیزم😍😍مال من تازه بیدار شده از ده دیشب خواب بوده خانم

شکر خدا عزیزم😍😍مال من تازه بیدار شده از ده دیشب خواب بوده خانم

عزیرم خدا حفظش کنه نی نی من خوابه پاشد شیر خورد خوابید 

شما نی نی تون چند ماهشه نی نی من ۴۹ روزشه

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
عزیرم خدا حفظش کنه نی نی من خوابه پاشد شیر خورد خوابید  شما نی نی تون چند ماهشه نی نی من ۴۹ رو ...

من وارد۸ ماه شده یه چند روزه

من خودم با قهوه فوری بیشتر انرژی میگیرم تا اسپرسو

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2706