2737
2739

یکشنبه اومد منم شبش شماره کارت فرستادم گفت تسویه کنید گفت نقد میارم واسه جلسه سوم به پسرش وقت دادم گفت مریض شده مامانم میگه صبر کن و همنچنان در حال صبرم 

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پول جلسات رو سه جلسه سه جلسه جلو بگیر و قشنگ بگو تا پول نریزین تایم رو اکی نمیکنم 

این چیزا تعارف برنمیداره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
بگو جلسه بعدی بعد از تسویه حساب برگزار میشه. شمام وقتتو انرژی الکی نگذار

کلاس چهارم بود تا ۳۰ اردیبهشت تمومه

2740

بگو تسویه کنین بعدش جلسه بعدی رو بذارم چون الان تسویه نکردین من نمیتونیم وقت بذارم براتون اولویت با اوناییه که تسویه کردن و قطعی میان

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
بگو تسویه کنین بعدش جلسه بعدی رو بذارم چون الان تسویه نکردین من نمیتونیم وقت بذارم براتون اولویت با ...

نگفت جلسه سوم بزار

ساعتی چند میگیرید. معلم پسر من برای امتحان ریاضی کلاس دوم سه روز کلاس خصوصی گذاشت گفت هر کی میخواد بفرسته. منم اول خواستم بفرستم بعد که قبمت پرسیدم میگفت هر جی دادید. بعد یه لیست فرستاده میگه این نرخ پارسال از ساعتی 250تا ساعتی 400بود داخل لیست بعد که نگاه کردم دیدم اون لیست برای ریاضی دبیرستان بود ااون قیمت بعد اون لیست برای پایه دوم برای ما فرستاده منم کلاس نفرستادمش. روزی دو ساعت کلی پول میشد اخه