2733
2739
عنوان

شاید عجیب باشه ولی بدترین دعواهای ما سر اینچیزا بوده👇

| مشاهده متن کامل بحث + 14254 بازدید | 328 پست
یه عمر جامعمون مردسالاری بوده عادت کردن الان وقتی میخوایم حقمونو بگیریم بهشون برمیخوره

دیدگاه شوهر من اینه که زن باید دستش خالی باشه و ابرقدرتی با مرده🙄

هرتصمیمی مرد میگیره درسته و ضمانت اجرا داره 😑

منکه میگم چون قانون ایران ضدزنه اینا بخودشون اجازه هر رفتاری میدن .اگر پشتیبان میداشتیم جراتشو نداشتن

بهونه ش نیست اگه بره از مادرشوهرش بورسه بد غذا و پر ادا بودن پسرش رو از همون کودکی تایید می‌کنه فق ...

چطور باید تربیت کرد بچه بدغذا رو ؟پسر منم بد غذاست

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیرون کار نمیکنم...شوهرم دقیقا همینه....

خونه ی مادر و خواهرش هم بدغذاست ولی احترام اونارو بیشتر از من نگه میداره....

یعنی بدغذایی تربیتیه و کم میلی ژنتیکی...نمیشه کاریش کرد ولی...میتونن احترام زن رو مثل خواهرو مادر حفظ کنن...

گرچه من همینم بهش میگم...میگه مادرمو هر چندوقت یه بار میبینم نمیخوام دلش و بشکنم

بخدا خیلی غذاهارو بدون اینکه لب بزنه میگه دوس ندارم نمیخوره غذاهای سرخ کردنیو آشو سوپ که اصلا مثلا ...

کاش دردش بدغذاییش بود این بی ادبم هست اه 

ب نظرم خودت بخور ب اونم بگو واسه خودش بزار

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731
دیدگاه شوهر من اینه که زن باید دستش خالی باشه و ابرقدرتی با مرده🙄 هرتصمیمی مرد میگیره درسته و ضمان ...

وای بدم میاد از این حرفا

عشقم میگفت مرد از زن مشورت میگیره اما تصمیم قطعی رو مرد میگیره

دلم میخواست ب قول پنجعلی تو پایتخت بگم  بخوابونم دهنت؟

عشقم میگه ۱ تیر سربازیش تمومههههههههه
فک کن اصلا وقت نمیکنم یه باشگاه برم به خودم برسم وقتمو میذارم واسه غذا اونم اینجوری میکنه  کام ...

خودت زیادی خسته می‌کنه هرچقدرم تلاش کنی نمیتونی با عشق غذا درست کنید،شچهرت باید شعورداشته باشه که کار خونه تقسیم کنید یه روز شما نهار درست کن یه روز شوهرتون ،اگه قبول نمیکنه که کم ظرفیتیش هست ولی به هیچ عنوان شغلت رها نکن وقتی سنت بیشتر شد خداراشکر می‌کنی که ازپس هزینه خودت برمیای. مرد اگه موندنی باشه باهمین شرایط میمونه اگه نموندنی باشه شما استعفا بدی فرقی به حالش نمیکنه

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
مهندس ایمنی بهداشتم  درامدم تمامش برا زندگی صرف میشه میدم واسه قسطامون

اسی این اسکرین رو در این چند سال از نی نی سایت یاد گرفتم و جمع کردم 

( یه جمله در وصیتنامه ی شهید زبرجدی سهراب تهران،  هر شب سوره ی واقعه بخوانید فقر از شما روی بر میگرداند } 

تاپیک کهربری درباره ی ختم سوره ی واقعه : بچه ها واستون معجزه دارم هر شب سوره ی واقعه بخون ( من شروع کردم به خوندم ، ببینید درآمد همونه فقط برکت زیاد میشه مثلا فریزر رو باز میکنم گوشتا از زیادی میریزه بیرون به سوهرم میگم تو رو خدا دیگه گوشت نخر جا نداریم یا میگفت قبلا پوشاک و لوازم آرایش کم و ارزون میخریدم الآن زیاد و همه مارک  

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همین خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

2740
خودت زیادی خسته می‌کنه هرچقدرم تلاش کنی نمیتونی با عشق غذا درست کنید،شچهرت باید شعورداشته باشه که کا ...

آره خب قرار نیس بخاطر شکم شوهرم از شغلم استعفا بدم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
چطور باید تربیت کرد بچه بدغذا رو ؟پسر منم بد غذاست

به سختی

کارهای مختلفی میشه کرد

کارهایی که به ذهن من اومد اینا بود:

غذایی که دوست نداشت رو وقتی بهش میدادم که خیلی گرسنه بود. یعنی وقتی غذایی که خیلی خوشش نیومد داشتیم دیرتر بهش غذا میدادم. این مال سن قبل مدرسه بود.

حجم غذایی که دوست نداشت رو کم میکردم تا تموم کنه و حس خوب توش ایجاد بشه.

بعد سن مدرسه ازش توی آشپزی کمک میگرفتم. اینجوری می‌فهمه که برای تهیه غذا زحمت کشیده میشه و حتی ممکنه غذا ایراد پیدا کنه اما زحمت داشته

گاهی غذا خورشی بود که ازش بدش میومد، ازش می‌پرسیدم آیا می‌تونه فقط یک قاشق از این خورش که من برای پختنش زحمت کشیدم رو بخوره؟ اینجوری ذائقه ش کم کم عادت کرد. البته هنوز هم خوشش نمیاد اما میخوره

وقتهایی که غذای مورد علاقه ش رو میپختم درباره زحمتی که کشیدم و اینکه خوشحالم که از غذا خوشش میاد حرف میزدم تا بفهمه لازمه قدردان زحماتم باشه. 

هنوز هم بدغذاست ولی خیلی غر نمیزنه

نمیدونم چی میشه یه مرد به خودش اجازه میده اینجوری برخورد کنه وقتی تو داری نصف مخارج خونه رو میدی دیگه چه انتظاری داره هم نوکر میخوان هم عابر بانک واسه همین سختی های خونه و بچه داری دوست ندارم سرکار برم اما اگه برم هرگز همه کارای خونه رو تنهایی نمیکنم مرد رو هر چور از اول عادت بدی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بد غذا و بهونه گیر نیست 

انگار میخواد با بهونه گرفتناش بگه سرکار نرو یا تایم کمتر بردار👩🏾‍🦯🤦🏾‍♀️

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2706