2737
2739
عنوان

رابطه ی من و دخترررررم ...

466 بازدید | 16 پست

نمیدونم مامان خوب بودن چه شکلیه ....

ولی دارم سعی میکنم رفیق خوبی برای دخترم باشم...

الان ک دارم اینو مینویسم تک تک صحنه ها برام یاداوری میشه ....

وقتایی ک خوابه میرم و تو بغلش میخابم و ریه هامو پر میکنم از بوی تنش

اون خنده های مرموزی ک وقتی رو لباشه میفهمم ی شیطنت بزرگ در انتظارمه

گاز های ریزی ک از لپم میگیره چونکه اینقد گازش گرفتم فک میکنه بوس کردن همون گاز گرفتنه ...

وقتایی ک رو زمین خوابیدم یهو بدون هیچ دلیل میاد و خودشو پرت میکنه تو بغلم و ب زورم ک شده مجبورم میکنه بوسش کنم ....

ی روزی از اینکه داشته باشمت میترسیدم

ولی تو اینقدر کار بلد بودی ک تونستی تو ی  سال منو از ی زن ب ی مادر تبدیل کنی

چند روز دیگه تا پایان یک سالگیشه  و من لحظه ب لحظه دلتنگ میشم برای 

دهن پر شیرش ....دستایی ک همیشع بوی کیک شکلاتی میده ....چشمای ک موقع شیر خوردن شفاف تر از همیشه میشه ...

هییی دلتنگم از همین الان ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونجاییش که گفتی یه روزی میترسیدی از داشتنش ولی الان شرایط کاملا برعکس شده واقعا متحولم کرد 

دعا کن منم مث شما باشم دقیقا همین ترس تو دلمه همش خودمو گناهکار میدونم که دارم یه موجود دیگه رو به دنیا اضافه میکنم

2740

از همین الان بدون رودربایستی بگم خواهشا با دقت تمام تربیتش کن ... چیزایی بین هم سن هام و حتی بچه های کوچیکتر میبینم که واقعا افسوس میخورم 

از همون بچگی تمام توجه و عشقی که لازمه رو بده بهش، مبادا غافل بشی! چون اثرات بدی داره

بهترین رفیق صمیمیش باش، موفق باشی مامانش! 🎉🎉🎉🎉

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)

دختر عشقه خودش کاراش شیرین زبونیاش،،خدا حفظش کنه.😘😘🌹🌹

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!
اونجاییش که گفتی یه روزی میترسیدی از داشتنش ولی الان شرایط کاملا برعکس شده واقعا متحولم کرد  د ...

منم مث شما بودم

به خودم میگفتم بهترین لطفی ک در حق بچم میکنم اینه ک ب دنیا نمیارمش

ولی الان میفهمم بدترین ظلم رو در حق خودم و بچم کردم

احساس میکنم نسبت ب قیل بی حوصله تر شدم شاید اگه 5 سال قبل میوردمش بیشتر بهش محبت میکردم 

چه فرقی میکنه دختر یا پسر مهم اینه شما مادر میشی 

من باید دخترم دنیا بیاد تا ببینم رفتارشون باهم فرق دارن یا نه. من ک مادریمو ادا میکنم تز دختر و پسر رو نمیدونم عین همه یا باهم فرق دارن.هنوز تجربه نکردم

2706