2733
2734
عنوان

وای استرس دارم کاش تموم شه...

292 بازدید | 19 پست

فردا امتحانم شروع میشه اولین امتحانم عربیه

استرس دارم کلا هشت تا درس هست ولی استرس داره منو میکشه اصلا تمرکز ندارم و نمیتونم بخوابم بخوام بخوابم انقدر فکر میاد تو سرم و استرس میگیرم که نمیتونم بخونمم.. دعا کنید برام لطفا😭

فردا باید این موقع برم مدرسه

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ول کن ماهم بااین استرسای الکی خودمونو داغون کردیم چی شدهیچی.میگذره

قربونت برم مرسی تورو خدا دعا کن 

بخدا تیک عصبی گرفتم همش سرم درد میکنه تپش قلب دارم به طور کلی دارم به دیوانگی میرسم😭

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
منم  همینطور   پایه  چندی  و  چه  رشته ای؟!

😭😭😭 

دهمم انسانی😭😭😭😭😭

قربونت برم مرسی تورو خدا دعا کن  بخدا تیک عصبی گرفتم همش سرم درد میکنه تپش قلب دارم به طور کلی ...

ب خداهیچی نیست وهیچی نمیشه همیشه بگواینم میگذردوچون میگذردغمی نیست قوی بروجلو

باور میکنی حسرت اون روزا رو میخورم؟  دوست داشتم الان دغدغه منم امتحان عربی بود

میدونم عزیزم 

من خودمم توی زندگیم هزارتا مشکل دارم که از این عربی لعنتی مهم تره ولی چیکار کنم دست خودم نیست اگر بیوفتم باید برم شهریور امتحان بدم ابروم میره😭😭

ب خداهیچی نیست وهیچی نمیشه همیشه بگواینم میگذردوچون میگذردغمی نیست قوی بروجلو

انشاالله... ممنونم عزیزم فدای تو💚💚💚💞

تخصصی  هم  هست  برا  شما   من  تجربی  ۱۱

اره خدا زده تو سر من بدبخت😭😭😭😭 

منظورم مشکل نبود  بزرگ تر که بشی دلت تنگ میشه برا این روزا

هییی میدونم ولی امسال انقدر سختی کشیدم که به هیچ عنوان دلم تنگ نمیشه برای این جهنم فقط دلم میخواد تموم شه💔

قربونت برم اینجوری نکن هنوز خیلی از مسیرت مونده اینجوری بخوای پیش بری اذیت میشی تا دوازدهم

من ۲ ساله پشت کنکورم تا رشته مورد علاقمو نیارم بازم پشت میمونم سختی های بیشتر از این در انتظارته قوی نباشی باختیا 

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
2706