2733
2734
عنوان

مامان های کلاس اول ۱۴۰۳

3344 بازدید | 219 پست

سلام خانما 

من دخترم متولد شهریور ۹۷هستش 

ک امسال باید بره اول ..ولی ن پیش ۱رفته ن ۲ اصلا قصد نداشتم بفرستم بره مدرسه خودش خیییلی دوس داره..قدو هیکلشم خیییلی ریزه میزس نمیدونم چیکار کنم....اصلا مراحل ثبتنام مدرسه رو بلد نیستم فقط قبل عید ی سنجش بردمش ک قبول شد...برا واکسنشم ک خانه بهداشت گفت ۲۹خرداد بیا..دیر نیس بنظرتون..بعد باید کی برم برای ثبت نام خود مدرسه ...چیکار کنم اصلا هیچی بلد نیستم

خسته از زندگی .....

از خرداد برو بعد امتحان بچه ها

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ریز باشه بذار بره چرا بچه رو مهد و پیش نفرستادی?کلی مزیت داره بچه میره تو اجتماع

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

سنجش که رفتی و قبول شده، به مدرسه محلتون سر بزن ببین از کی ثبت نام میکنن و مدارک چی لازمه 

بعضی مدارس از الان ثبت نام رو شروع کردن

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2740
امسال باید بره پیش دو نه کلاس اول  دختر منم ابان ۹۷ هست رفتم پرسیدم گفتن باید بیاد پیش دو  ...

آبان نیمه دومه

ولی بچه این خانم شهریور یعنی نیمه اول هست و امسال باید بره کلاس اول

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
امسال باید بره پیش دو نه کلاس اول  دختر منم ابان ۹۷ هست رفتم پرسیدم گفتن باید بیاد پیش دو  ...

عزمزمه بچه شما نیمه دومه پسر منم هم نیمه دومه و لی بچه این خانم نیمه اوله به خاطر همونه که باید بره مدرسه و بچه های ما برن پیش ۲

2706