2752
2734
عنوان

مامان های کلاس اول ۱۴۰۳

| مشاهده متن کامل بحث + 3384 بازدید | 219 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا انقدر بی خیالی کردی ؟ مگه بقیه بچه ها رستم دستان هستن توی کلاس اول ؟ حتما تابستون ببرش کلاس یکم اشنا بشه با این فضا و مفاهیم اولیه اموزش؟و مدرسه . گناه داره صفر صفر یهو بفرستیش کلاس اول . هر چقدر هم حونه کار کرده باسی فضای اموزشی چیز دیگه هست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ینی الان ثبتنام ندارن؟

نمیدونم شاید کلاس اول داشته یاشن 

برو بنویس  عزیزم فقش میگه برو بعدا بیا

حتما کتاب هم ثبت نام کن تا اخر ماه وقت هست 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
خرداد ماه ثبت نام شروع میشه مراکز دولتی چون کلاسها زود پر میشن ولی غیر انتفاعی تا آخر شهریور بستگی ب ...

عزیزم اشتباه میکنی ، غیرانتفاعی زودتر پر میشه ولی دولتی موظف هست حتما بچه رو ثبت نام کنه 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
سنجش که رفتی و قبول شده، به مدرسه محلتون سر بزن ببین از کی ثبت نام میکنن و مدارک چی لازمه  بعض ...

اره باید همین کارو بکنم ...چقد زود بزرگ شد دخترم...حسرت روزایی ک بداخلاق بودم باهاشو میخورم چرا انقققد بد رفتاری کردم باهاش

چرا انقدر بی خیالی کردی ؟ مگه بقیه بچه ها رستم دستان هستن توی کلاس اول ؟ حتما تابستون ببرش کلاس یکم ...

خییییلی اشتباه کردم بیخیال نبود شرایط جوی خونم خیلی متشنج بود الانم حتی یکم هس

من استرس اینکه از مهر میخواد بره پیش دبستانیو دارم

شهریور ۹۸ متولد شده

چون ثبت نام نکردم هنوز

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
وا چرا نمی خواستی بفرستیش؟ مگه زمان قدیمه دخترا رو‌مدرسه نمی فرستادن؟

منظورشون این بود که بچه کوچیکه یک سال دیرتر بره مدرسه نه که اصلا نره 🙃

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2706